Wpis z mikrobloga

@PayU
Mam problem. Złożyłem wczoraj wniosek o raty PayU na allegro, chcialem zakupic telefon. Wybralo mi Alior Bank i przeszlem prawie caly proces. Problem pojawil sie przy weryfikacji przelewem na 1zl. Od wczoraj wniosek mi wisi, formularz twierdzi, ze umowa jest podpisana i oczekuje na wplate przelewu weryfikacyjnego. Z tym, ze formularz przelewu jest zawieszony - moge jedynie przejsc do Blue Media, ktore mowi ze oczekuje na wplate. Nie moge zmienic sposobu przelewu na manualny, nie mam zadnych danych do przelewu. Na infolinii twierdza, ze umowa podpisana, wiec ta zlotowka juz u nich jest, ale patrze na konto i ten przelew ode mnie nie wyszedl. Spotkal sie ktos z taka sytuacja? Na infolinii tradycyjnie nic nie wiedza, a ja czekam. Wiecie moze czy moge w tym momencie anulowac taki wniosek i wziasc gdzie indziej raty? Nie chcialbym sie obudzic w sytuacji gdy wezme raty u innego operatora, a tutaj po 5 dniach przyznaja mi pozyczke.
#raty #aliorbank #allegro #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
@rahuza123: ponieważ, jak zauważyłeś, proces jest jest realizowany przez inną firmę (blue media), nie mamy możliwości weryfikacji tego w naszym systemie. Mam jednak specjalny numer bezpośrednio do działu pożyczek Aliora, gdzie powinieneś uzyskać pełne info w tym zakresie: 12 370 71 10 /Robert z PayU
  • Odpowiedz
@cinek34: Szanowny Mirunie, mam #!$%@? identyczną sytuację. Nie mam danych do przelewu. Babka na infolinii wysłała mi ponownie link aktywacyjny z danymi, a tam wielki choooj. Druga babka na infolinii powiedziała mi że są problemy techniczne i należy czekać. Co robić ?
  • Odpowiedz