Wpis z mikrobloga

tl:dr


siema mirasy, #!$%@? mi bordo mimo że ma aktywność się nie zmieniła to poleciałem o 1000 w ranku w ciągu tygodnia ##!$%@? ale nie o tym

Jestem anty-zwolennikiem przyklejania LED-ów z kuchni do zderzaka auta symulujących światła, nienawidzę tych #januszybiznesu którzy myślą że wygrali życie bo zaoszczędzą 0.00000099 na paliwie. Ale chuk nie jestem jakimś radykałem żeby im za to obcinać głowy. Baaa, nawet widziałem kilka aut z przyklejonymi fajnymi LED-ami widocznymi w słoneczny dzień i nawet jestem skłonny znaleźć #profit no bo odpowiednio podłączone zwalniają z odpowiedzialności pamiętania o wł/wył światła, szczególnie to drugie bo rozpierdziela AKU w aucie co mi się dwa razy zdarzyło.
Ale nie oszukujmy się, fajnych LED-ów, dobrze zrobionych jest niewiele a na pewno nie znajdziesz takich w Audi 80 lub Passsku a już napewno nie w Clio z przed '95 które dziś mnie #!$%@?ło.

Jechał z przeciwka i zamierzał skręcić w lewo przecinając mój pas ruchu, sugerując to kierunkowskazem. Nawet bym go przepuścił bo jechałem w sznurze samochodów który był trochę korkiem i dość często tak robię (jestem miłym kierowcą - nie bijcie) ale temu Januszowi ledy z kuchni migały na przemian z kierunkiem. Czaicie? Raz LED z kuchni raz kierunek i tak na przemian, jestem elektronikiem z zawodu i wykształcenia i głowię się jak gościu to zrobił że tak #!$%@?ł?

Proszę Mircy, wiem że jesteście elytą internetów ale jeśli macie LED-y z kuchni na zderzaku to od razu


#coolstory #truestory #oswiadczenie #auto #motoryzacja
  • 3
@burcadbadeed: nie znasz się mam fajnie zrobione lampy do jazdy dziennej w audi 80 :v ale nie na ledach :D

Generalnie te ledy pasują jak świni spadochron, jedyny sens jaki w zyciu widziałem to w chrysler le baron by nie otwierać lamp za każdym razem :D
@burcadbadeed: W samej ideii ledów nie chodzi tylko o oszczędność na paliwa która jest odczuwalna.. bo mówimy tutaj o +2zł na każde 100km ale również o przepalaniu oświetlenia wewnętrznego gdzie wymiana diod czy żarówek w takim liczniku czy elementach deski jest dość pracochłonna. Poza tym podczas używania świateł mijania wbrew ich przeznaczeniu prowadzisz do zwiększenia zagrożenia na drodze w nocy, gdy masz już wyblaknięte odbłyśniki czy też nie sprawne żarówki, bo