Wpis z mikrobloga

  • 21
@Nightshade: ja jak byłem mały to myślałem że w napisach końcowych lektor na końcu czyta "i indi" zamiast "i inni", ten indi to musiał być zajebisty aktor że grał w każdym filmie...
  • Odpowiedz
Za dzieciaka kuzyn miał plakat z napisem Rambo Stallone w 1 wierszu. Myślałem że stallone to stalowe bo Rambo jest dosłownie ze stali. ^_^
  • Odpowiedz
@Nightshade: Ja z kolei byłem przekonany, że filmy kreci się scena po scenie, tak jak są wyświetlane i myślałem sobie za gówniaka: "jakie głupki kręcą raz w mieście, raz w dżungli i muszą tak jeździć w kółko, ile oni kasy na paliwo wydają". Byłem głupim dzieckiem (nie żeby trzydziestka na karku coś zmieniała w tej kwestii...)
  • Odpowiedz
@Nightshade: myślałem, że jak się zrzuci puszkę z jakimś sprayem z wysokości około metra to ona od razu wybuchnie. Tak rozumiałem ten znaczek oznaczający materiał łatwopalny.
  • Odpowiedz
@Nightshade: co prawda to nie moje, tylko kogoś innego, ale zawsze jak o tym pomyślę to mnie śmieszy. Komentarz o Sandrze Bullock na filmwebie: "Pamiętam jak byłem mały i słyszałem zapowiedź filmu z jej udziałem to zawsze słyszałem "sam Drabulok" i myślałem że film miał aż tak bardzo mały budżet że stać ich było jedynie
na zatrudnienie tylko jednego aktora (owego Drabuloka) który obsadzał wszystkie role i
sceny (walki, kłótni, seksu)odgrywał
  • Odpowiedz
@Nightshade: Przez długi czas jako dziecko byłem bezpiecznie przekonany, że dorośli, którzy zajmują te wysokie stanowiska i sprawują władzę, wiedzą co robią i mają wszystko jakoś przemyślane i zaplanowane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nightshade: Zawsze jak tę piosenkę słyszałem, to myślałem, że Reni Jusis śpiewa w refrenie "Co na zakręt"
(a teraz jeszcze widzę, że ma karynową dziarę nad dupą xD)
Dare - @Nightshade: Zawsze jak tę piosenkę słyszałem, to myślałem, że Reni Jusis śpie...
  • Odpowiedz
@Nightshade: - w mojej głowie istniała wizja,że świat kiedyś był czarno-biały, tak jak na starych zdjęciach i filmach. Gdy widziałam kogoś biednego na ulicy zastanawiałam się dlaczego nie można wydrukować więcej pieniędzy, żeby każdy był bogaty. Gdy ktoś używał sformułowania "nudzić się jak mops" to moja wyobraźnia widziała stojący w kącie łazienki mop w wiadrze :D
  • Odpowiedz
@Nightshade: Ja zawsze patrzyłem na Rzeszów, by sprawdzić pogodę, gdy leciała w telewizji (okolice Radom here)
Po za tym myślałem, że dość małe miasto, niedaleko którego mieszkam, jest stolicą polski. :P
  • Odpowiedz
@Nightshade: myliłam pojęcie słowa "często" z "czasami"
na pytanie kuratorki co ile ojciec pije alkohol, odpowiedziałam, że często, poprawiając na czasami, potem zmieszałam się w zeznaniach, tworząc przy tym obraz ojca alkoholika nakłaniającego dziecko do kłamstw


#truestory ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dafcio: Z jakimś proszkiem miałam podobnie, chyba właśnie też z Foxy. Mama kupiła proszek, a że w reklamie lisek czy ktoś tam dostawał monety do ręki "bo proszek się opłaca" to zapytałam mamy czy dostała pieniądze za ten proszek
  • Odpowiedz
Gdy byłam mała i widziałam w telewizji reklamy zabawek (lalki z całym wyposażeniem domu), to myślałam, że jak rozbiję ekran, to będę mogła sobie je zabrać..
  • Odpowiedz