Wpis z mikrobloga

Taki obrazek znlazłem u jednej rury na tablicy na fejsie. Podejście jakie tu widzimy jest jednym z głównych przyczyn tarapatów demograficznych Europy. Ludziom się do reszty pomieszało w głowach, jeśli myślą, że mając 23 lata są młodzi i zamiast oszczędzać pieniądze na godne życie po studiach, które można by w coś zainwestować, inwestują wszystko w melanże i wycieczki do Barcelony albo erazmusa i 24h melanż. Hedonistyczny styl życia bogatej Europy Zachodniej udziala się i biedakom z bloku wschodniego. Historia się powtarza, a mi wcale nie szkoda upadku tego kontynentu, który sam się do tego doprowadził lenistwem. #europa #studbaza #demografia #yolo
Kresowiak - Taki obrazek znlazłem u jednej rury na tablicy na fejsie. Podejście jakie...

źródło: comment_V6aYZzZJr7vB3uBUwWbwjSiItZl6FEpa.jpg

Pobierz
  • 7
@Kresowiak: ludzi obecnie nie ciągnie do dzieci. Sam uważam że 30 to wiek dla mnie minimalny. Co nie znaczy, że w wieku 30 lat nie mógłbym mieć młodszej, powiedzmy 22-letniej żony i jej zaciążyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie mamy czasy, lepszych chyba jeszcze nie było, i dlatego ludzie chcą się bawić.