Wpis z mikrobloga

Mirki trzymajcie mocno kciuki za mnie o 14:00 bo mam rozmowę kwalifikacyjną, która może zmienić połowę mojego dotychczasowego życia.

Po 3 latach pracy w budowlance, która ni jak się miała do informatyki, którą studiuję mogę w końcu dostać fajną pracę w kierunku, w którym się kształcę i w który już zaczynałem bardzo wątpić.

Nie pytajcie jak to robiłem, że mimo studiowania nie mogłem znaleźć niczego w branży przez 3 lata - bardzo zawiły temat przeplatany dość konkretnymi problemami rodzinnymi + aktualną pracę miałem bardzo ,,bezpieczną".

Mam duże szanse bo jestem z polecenia a kierownik jest podobno bardzo spoko + potrzebują takiej osoby jak ja na gwałt.

Zawołam obserwujących tagi, na których starałem się wrzucać różne(mam nadzieję) fajne rzeczy - #csgozvojakiem #budujzwykopem #remontujzwykopem #csgo - nie bijcie, że wołam niepotrzebnie ale mam nadzieję, że będziecie chociaż trochę trzymać kciuki za to czym do tej pory się z wami dzieliłem. ;)

Stresuję się niesamowicie. Lecę się przygotowywać.

#praca #pracbaza #tylewygracczytyleprzegrac #tylewygrac
  • 10
@Vojak: Wołasz setki osób, wiesz, że ludzie się będą #!$%@?ć, ale robisz to, bo liczysz, że ktoś będzie trzymał za Ciebie kciuki. Nie wyobrażam sobie co się dzieje jak Ci czarny kot przebiegnie drogę.