Wpis z mikrobloga

Witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Titan < mouz (low) - ze względu na to, że Titan jest w domu, a mouz musi ugrać wszystkie mecze żeby wejść - tutaj proponuje low, ryzyko w #!$%@? duże. Mecz 60-40 patrząc na to, że Titan ma dzisiaj 3 mecze, także lepiej się nie przemęczać na meczu o pietruszkę.

Penta < Na'Vi - Niemcy na jednej mapie są stosunkowo okay - jest to Cache. Zrządzenie losu chciało, że Na'Vi na tej mapie gubi się jak ślepe upośledzone dzieci w smoke'u na dd2. Aczkolwiek patrząc na to jak Na'Vi tryharduje żeby pojechać znowu do Ameryki i pograć sobie z C9 i jakimiś #!$%@? bob america top3 team - Raczej Na'Vi.

Titan < Na'Vi - Titan owszem, posiada taktyki na Overpassa, ale zostać rozjechanym 16:2 przez underperformujące Fnatic to wstyd i hańba. Na'Vi za to Overpassa grać umie i chce, dlatego Na'Vi got this one in the bag.

TSM > NiP (dust) - TSM zje NiP, na Faceita jechać nie mają po co bo po Majorze rozpad.Także to będzie raczej przejazd walcem 16-10 w maxie dla TSMu.

To były mecze które mnie interesują. A z pobocznych nad którymi się zastanawiałem, ale nie mam pewności:

CSGL > f3 (low)

NiP < EnvyUs

HR > Fnatic

CSGL > Reason (grubo)

Fnatic > EnvyUs

Mam nadzieję że tym o to grubym jak osiedlowa Beata opisem zaspokoiłem wasze potrzeby, i dacie tego #!$%@? lajka. Jeszcze tylko kawałek na dziś.

Z fartem mordy

Król Lewak III

#csgo #lewackiebety #freergeg #csgolounge
  • 6