Wpis z mikrobloga

Karcianka odstawiona na bok, czas na "Wieczornik Historyczny"

Swingjugend - niemieccy bikiniarze

Wojna króla Filipa (1675-1676)

Germańska Łotwa i Estonia, czyli historia Łotwy i Estonii

Akcja odbicia "dziesięciu z Pawiaka", czyli Polak potrafi

Obóz jeniecki w Andersonville

Franciszek Skibiński - od ułana do generała

Starsza i niedoceniana siostra Wieliczki

Historia radia w Polsce

Galileusz - heretyk, astronom czy filozof?

Pradziad z SS. Pradziad z Chłostry

Działania bojowe podczas I powstania śląskiego

Poeta z głową na karabinie

Między kroniką a propagandą

Społeczeństwo starożytnego Egiptu - Kapłani

Nieznane listy: historia bojowniczki powstania w getcie warszawskim

Wojna o Kresy - U polskich stoim granic

Spór o Królową

Jak zawsze podpięcia mile widziane (niekoniecznie historyczne)

#porannikhistoryczny nikhistoryczny #mikroreklama #historia #niemoje #histeryk13 #liganauki

Plus spamlista osób które chciały być wołane (jeżeli ktoś chce się dopisać to nie ma problemu) @Riva: @Johny_Locke: @siwymaka: @wysocki: @Shodan56: @leinad77: @stefan_pompka: @courso: @jrs2: @Bjornolf: @adios: @karuzel: @Endorfinek: @gugas: @Jagienka87: @tymmej: @Gigi_: @Cymes: @Destr0: @Karkoon: @RT_NR: @iryss: @Frozeno: @Tortex: @Siedzi: @rudy2007: @maniaks: @Petters: @brusyo: @Dorciqch: @Ciamajdowy: @D4kai: @Cinoski: @groszek71: @Aleksander_Newski: @Kreskah: @krystianklimek: @ViZ_PL: @Sedd: @guarani: @megazyep: @bledzioch: @stone0: @szlajam_sie_nocami_ze_sluchawkami: @miewamkoszmary: @Bosser: @Tomexon: @browarPL: @Jogibabu: @epek22:
  • 8
@yosemitesam: To jest mój sentymentalny avek, przez latach używałem go na różnych forach (gdzie teraz właściwie nie zaglądam). Wczoraj akurat zalogowałem się coś po dwóch latach na Dobrych Programach i zobaczyłem go, a że stary i sentymentalny jestem, to sobie podmieniłem ;)