Wpis z mikrobloga

Dziś będzie na szybko.

Właśnie skończyliśmy implementować pierwszą wersję gadżetów dla zwierzaków.
Od teraz Twoja kura będzie mogła nosić okulary w stylu 'Deal with it'. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Macie pomysły na jakieś inne gadżety (okulary, czapki, zestawy skórek)? Stroje Św. Mikołaja itp.? Maska hannibala lectera?

Ponieważ naszym celem jest sprawienie, aby zwierzęta wyglądały miło, w związku z tym pytanie o akceptację do #rozowepaski: grałybyście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Więcej info w odcinku #4 naszego devloga!

#gamedev
-------------------------------------------------------------
#gamedevordie - rób gry albo umrzyj!
Zrezygnowałem po kilku latach z pracy na etacie na rzecz tworzenia gier mobilnych z kumplem. Wyzwanie polega na tym, że oszczędności na życie wystarczą do końca 2016 roku.
Start 03.08.2015, koniec 31.12.2016.
sortris - Dziś będzie na szybko.

Właśnie skończyliśmy implementować pierwszą wersj...

źródło: comment_6gOeVgqCFAEBE6vbdMvhiOWFCUoGLMTv.jpg

Pobierz
  • 22
@krolewskitv: stabilne 60fps na SGS II jak na razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki sprzęt masz?
@Qxvi: mobilny manager farmy z rozwiniętym mechanizmem opieki nad zwierzętami, a to wszystko okraszone słodką, voxelową grafiką (na razie pracujemy na własnoręcznie robionych placeholderach)
@TadeuszSynZygmunta: mamy na celowniku firmę, która kompleksowo robi modele + grafikę 2D + rendery promocyjne + trailer, ale nie wiemy jeszcze, co z tego będzie. W przeciwnym wypadku będziemy szukać. Myślę, że będzie łatwiej niż w przypadku grafika 3D w stylu voxelowym.
@Chicane: kojarzę muchę Krula, ale gdzie Ty ją widzisz w grze? :D
@Wextor: delikatnie bazujemy na grach w tym stylu jeśli chodzi o mechanikę produkcji, ale już i tak odbiegliśmy w swoją stronę. Trochę strach przed balansowaniem tego później...
@posuck: za mocno


@wysuszony: jeszcze nie, trochę czasu do beta testów musi minąć. Jeśli jesteś chętny, wyślij PW, to będę pamiętał o Tobie w razie czego :)
@sortris: napisałeś w pierwszym poście: "Macie pomysły na jakieś inne gadżety (okulary, czapki, zestawy skórek)? Stroje Św. Mikołaja itp.? Maska hannibala lectera?"

to Ci odpisałem, że mam pomysł ma muchę Korwina.