Wpis z mikrobloga

@whitewolfik: Mała rada ode mnie na początek......nie rób sobie niepotrzebnych wrogów! Budujesz się tam? Jeśli tak to raczej na długo tam zabawisz.......Dialog i rozmowy! nie róbcie sobie na złość. Aha nie tłumaczę sąsiada, po prostu mam doświadczenie w tym temacue i taka "wojna" jest bardzo wyczerpująca - Nie warto
  • Odpowiedz
  • 458
@kostyak: wczoraj rano zarobił dwa mandaty. Rano za nie sprzątnięte śmieci z mojego pola. Wieczorem za palenie tych śmieci. To jest pole i ja tam będę jednak ziemniaczki uprawiał a nie się budował.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: Na czerwono zaznaczyłem ogrodzenie jakie dzisiaj zbudowałem. Czerwonym znakiem X zaznaczyłem miejsce wykonania zdjęcia. Zaznaczyłem też bladym czerwonym kolorem sposób naruszania mojej własności. Na zielono zaznaczyłem mój pomysł na tą służebność. Sąsiedzi kupowali działki 10 lat temu poniżej 10zł/m więc niech sobie użyczą przejazdu.
whitewolfik - @MaddoxX1911: Na czerwono zaznaczyłem ogrodzenie jakie dzisiaj zbudował...

źródło: comment_bxzWtE7y29FZCX73qv6hp3H7ODa5mIJv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: rano się wściekał, że mam to rozbierać bo on jedzie po inspektora budowlanego i do urzędów stu. Że właśnie adwokat mu powiedział, że mi stawiać płotu nie wolno.
Pojechał i do wieczora już nie wrócił.
  • Odpowiedz
@JaMarian: dokładnie tak. Kilka działek poprzedni właściciel sprzedał z służebnością. Jedną taką nawet ja kupiłem. Ale później to już było mu wszystko jedno i sprzedawał bez drogi.
  • Odpowiedz