Wpis z mikrobloga

wlazłem na digart bo dawno nie zaglądałem.
RAK jutro ustawiam się w kolejce do onkologa


komentarze w stylu "patrze na te motylki, które są tak przybrane, że zawsze modnie i wspaniałe. patrze na ludzi, którzy pragną być wyjątkowi, stają się wyjątkowo smutni, bo chcieli być tym co nie jest nimi...
Ciekawe"
co się kurde stao? za moich czasów na digart wchodziło się i wrzucało prace żeby były #!$%@? ale jakaś nauka z nich płynęła a teraz? #!$%@?!! DLACZEGO?! #!$%@? prace zawsze tam bywały ale ludzie chcieli coś robić polepszyć skilla, a teraz? Skomentujesz jakoś w miarę rzetelnie i wypunktujesz to co należy podciągnąć to #!$%@? #!$%@?ć cię mogą. Jedno wielkie grono wzajemnej masturbacji. Te pseudo artystki... #!$%@? tak nie można tak nie wypada. No #!$%@? muszę zrobić pozwolenie na broń i wtłuc trochę tej populacji bo już mnie #!$%@? strzela do zenitu jak widzę kolejne #!$%@? zdjęcie w liściach albo jakieś creepy #!$%@? fotomontaże osoby która po LATACH znajomości programu powinna #!$%@?ć takie prace że powieki spadają z pięt i NIE to nie było jej celowe zamierzenie czy inna forma wyrazu artystycznego to po prostu jest tak #!$%@? że robi loda z połykiem. hurr durr hurr durr .....

jak zobaczę że moje dziecko coś takiego #!$%@? albo inna osoba z mojego otoczenia to #!$%@? śmierć na miejscu

#digart #gorzkiezale #hurrdurr ##!$%@? #bekazpodludzi
  • Odpowiedz