Wpis z mikrobloga

mircy pomóżcie mi zdecydować.

mam sobie jakieś niezbyt zaawansowane przewlekłe niedokrwienie kończyn, czyli po przejściu jakiegoś odcinka muszę się zatrzymać z powodu ostrego bólu, który po chwili odpoczynku ustępuje - na schodach, na rowerze czy przy innej mocniejszej aktywności mięśni bardzo szybko mnie to napada.

niedługo dostanę multisporta i zastanawiam się już, jaką aktywność wybrać, bo zalecają przy takim czymś. przede wszystkim chciałabym się ponownie nauczyć pływać, ale tu właśnie rodzi się mój dylemat. ten ból przy wysiłku jest tak mocny, że no nie mogę się przez chwilę ruszyć i nawet czasami przestaję oddychać na parę sekund z bólu. boję się, że złapie mnie gdzieś w środku basenu i utonę ;________;

jak myślicie, pchać się na ten basen i męczyć fragment basenu z najniższym poziomem wody?
a może polecicie jakąś bezpieczniejszą aktywność?
#zdrowie #basen #niedokrwienie #sport
  • 13
@faynie: nic sensownego nie mówił, tylko że "no proszę się poruszać trochę, bo praca siędząca, może jakiś sport".
@Marpop: SPADNĘ ;__;
@Bialy_Mis: będę miała nauczyciela, ale nie wydaje mi się, żeby płynął ciągle metr za mną, żeby pilnować. no chyba że tak, to całkiem bezpieczna opcja by była...
@jak_to_mozliwe: dokładnie w sprawie sportu jeszcze nie. jak do karty dostanę też opiekę medyczną, to raczej wybiorę się do kogoś,
@Theia: trochę słaby ten lekarz chyba, powinien zrobić ci podstawowe testy z krwi, krzepnięcie, cholesterol, jeśli masz problem z krwią i przepustowością powinien się przyjrzeć skąd się to bierze..