Wpis z mikrobloga

Ależ Andrzej się swobodnie wypowiada, ma sobie ten luz ale nie jest śmieszny jak jego nieszczęsny poprzednik. Props

Otwierając dyskusję podczas drugiego posiedzenia Narodowej Rady Rozwoju 20 listopada 2015 r., poświęconego polityce klimatyczno-energetycznej, prezydent przypomniał o dotychczasowych ustaleniach. Jak mówił, materiałem wyjściowym do rozmów o sprawach klimatu powinny być ustalenia z Kioto.


#duda #polityka #energetyka
L.....w - Ależ Andrzej się swobodnie wypowiada, ma sobie ten luz ale nie jest śmieszn...
  • 25
@zordziu: To próba zniżenia się do twojego poziomu, jak widać - nie da się tak nisko, byś zrozumiał. Próbowałem. Nie pozostaje mi nic innego niż wrzucić cię na czarną listę, dla twojego własnego dobra.
To próba zniżenia się do twojego poziomu,

Tylko, że ty nie podjąłeś żadnej próby zbliżenia się do jakiegokolwiek poziomu. Twoja oblężona twierdza doskonałego rządu ci nie pozwoliła. :D
Próby marnych - "poziomowych" - ataków, możesz sobie darować. Bo z ust tak naiwnego człowieka niewiele znaczą.
@nick-smith: Zapal jeszcze świeczkę na ołtarzyku z Prezesem za moje odkupienie.
Czołem.
@zordziu: Znowu bredzisz. Nie ma oblężonej twierdzy, my teraz sprawujemy władzę, oblężenie przeżywają lewaczki i "pożyteczni idioci" jak ty. Po co miałbym tracić czas na tłumaczenie rzeczywistości gimbusom twojego pokroju? Boli cię dupa, bo tvn i gw wyprały ci mózg za młodu? Twój problem lemingu.