Wpis z mikrobloga

hey, mimo że nie jestem jakoś bardzo aktywnym użytkownikiem wykopu i do końca nie jestem pewien dlaczego to właściwie piszę ale skoro już nie długo nowy rok to może kogoś to ruszy i weźmie się za siebie jako postanowienie noworoczne.

Fajnie by było gdyby poprzednie osoby coś powiedziały które postanowiły wyjść z #przegryw i deklarowały prace nad sobą czy dalej to robią i jak im idzie.

Mam 3 cele:
Na początek postanowiłem zdobyć kartę multisport, co mnie trochę kosztowało ale bez uprawiania sportu nie mogę się zmobilizować do niczego, też tak macie?
Drugi cel to rozwój w pracy którą zacząłem parę miesięcy temu choć 15k raczej jest nieosiągalne.
Trzeci cel to ukończenie studiów.
Czwarty to będzie propozycja od was jeżeli jakieś będą :) co może być ważne dla 23 lvl.

Czas który przeznaczam na realizacje to 2 miesiące czyli do 31 stycznia.
W połowie zdam raport jak mi idzie jeżeli dostane 5 plusów co będzie oznaczać że kogoś to w ogóle interesuje.

#motywacja #rozwojosobisty
  • 25
@tutirutu: w sumie tak to u mnie wygląda, skupiam się na jakimś celu przez jakiś czasu np. siłka przez 2 miesiące + nauka programowania a później miesiąc czy 2 całkowitej laby.
I szczerze powiem nie wiem czy to jest takie złe bo teraz po 2 miesiącach opier****nia się motywacja jest zacna :D a jest ona potrzebna żeby dać jeszcze więcej z siebie.
@Owner: Programista, przynajmniej teraz później może jakiś konsultant bo to tego będę dążył mimo że programowanie jest przyjemne ale raczej nie jestem kandydatem na typowego informatyka.
@Owner: niby jestem po liceum informatycznym + 3 lata studiów to wyjdzie 6 lat ale tak naprawdę zacząłem uczyć się dla siebie od 1,5 roku bo wcześniej to był excel na zajęciach albo laborki zdawane dzięki kolegom.
@Owner: prace mam bo właśnie chodziło o rozwój w niej czyli np doczytać coś w autobusie przydatnego albo się czegoś douczyć we własnym zakresie tylko jeszcze nie wiem czy programowanie to jest to co chciałbym robić bo widzę że inni sobie radzą z tym lepiej ale nie wiem czy to jest kwestia ich talentu czy siedzenia przed kopem cały czas.
@ELO_2012: Napisz aplikację do wspierania rozwoju osobistego. Niech pyta o to co już użytkownik umie/robi/interesuje i na końcu proponuje coś totalnie nowego lub uzupełnienie istniejących cech użytkownika.