Wpis z mikrobloga

@ciam-ciaramciam: 2.5k to podobny budzet jak moj pare miesiecy temu, kupilem glosniki Teufel http://m.teufel.de/heimkino/consono-35-mk3-5.1-set-p13800.html?partner_id=sem.de.g.b.de-teufel-heimkino.p_consono35 - wiadomo ze plastik i niewielkie, wiec zaraz pewnie znajdzie sie ktos kto bedzie Ci polecal kolumny za 10k sztuka albo odpuszczenie i dozbieranie do czegos innego. Subwoofer robi swietna robote, srednie i wysokie tony tez sa bardzo przyzwoite jak na glosniki z tego przedzialu cenowego - na niemieckich stronach jest troche profesjonalnych recenzji - wszystkie pozytywne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Triplesix: cartman co ty gadasz... I co z tego ze Bose sa małe? Głośnik musi być przerośnięty żeby fajnie grał? Takim tokiem myślenia wszystkie słuchawki dokanalowe powinny być w tej samej cenie bo przecież one wszystkie takie malutkie są... Nie znam twojego zestawu ale uwierz mi ze twoje 5.1 nie pobije mojego 2.1. "wystarczy to raz usłyszeć żeby zrezygnować" chyba jednak ich naprawdę nie słyszałeś ... A napewno nie GS II
  • Odpowiedz
@NaxZST: slyszalem kilka roznych, znajomy ma zestaw od nich za okolo 2k eur ale modelu nie pamietam, no i gra to miernie, nic nie poradze ze mi sie nie podoba - kazdy ma inny gust, po prostu nie bralbym tego w ciemno na miejscu OPa - nie musisz sie obruszac kolego ;)

co do Twojego gwarantowania ze cos jest lepsze czy gorsze nie slyszac tego nigdy to wole nie komentowac, wiadomo
  • Odpowiedz