Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@looklikelance: prawda jest taka, że dużych ciężarów jest ciężko utrzymać samymi rękami, dlatego część osób wspomaga się sznurami. Ćwiczysz dolną część pleców a nie przedramię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gavroche: no nie wiem, nie utrzymam w rękach 140kg x8 ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam słabsze przedramiona i #!$%@?, sylwetka ma być estetyczna a nie naładowana wszędzie, nie chcę mieć wielkich przedramion.
  • Odpowiedz
@loczyn: prawdziwy mężczyzna ma w dupie zdanie innych mężczyzn na temat tego jak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Celuje w inny target niż bycie idealnym facetem zdaniem innych facetów. Pierwszym celem jest zbudowanie sylwetki jaką ja chcę mieć, a nie takiej jaką inni chcieli by posiadać bo mam taki a nie inny zmysł estetyki ciała... drugi cel to przy okazji to aby zwiększyć atrakcyjność siebie u kobiet,
  • Odpowiedz
@Norwag93:
Więc robisz to ćwiczenie niepoprawnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą, martwy to ćwiczenie zaprojektowane na 1-2 powtórzenia, nie na 8.
Ale oczywiście masz to w dupie, bo jesteś prawdziwym mężczyzną.
Twoja sprawa.
  • Odpowiedz
prawdziwy mężczyzna ma w dupie zdanie innych mężczyzn na temat tego jak wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Norwag93: Może ma w dupie zdanie innych mężczyzn, ale "do czasu". Przewiduję, facet z którym zdaniem się będziesz liczyć jako pierwszym będzie fizjoterapeutą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Celuje w inny target niż bycie idealnym facetem zdaniem innych facetów.

Jak by jeszcze kobity tak patrzyły na rzeźbę...
  • Odpowiedz
@loczyn:

Może ma w dupie zdanie innych mężczyzn, ale "do czasu". Przewiduję, facet z którym zdaniem się będziesz liczyć jako pierwszym będzie fizjoterapeutą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


ale to ja jestem po fizjoterapii z AWF Warszawa xD (przypomniał mi się cytat Lindy "to ja jestem policja")

Jak by jeszcze kobity tak patrzyły na rzeźbę... Ktoś tu wielokrotnie fajną grafikę wrzucał, jak siłownia i rzeźbienie wpływa na postrzeganie
  • Odpowiedz