Wpis z mikrobloga

@kwiatencja: Co jest w nim świetnego?
@pine: Słaby ten film. Jakieś pseduofilozoficzne wstawki, że muzyka elektroniczna daje możliwość eksperymentowania, a w tle jednostajny, nic nie mówiąc bit. Film nie pokazuje jak różnorodną muzykę Audio pokazuje, a jest co pokazać, biorąc pod uwagę rozstrzał od mocnych drumów po lekki trance i inne.
@Gorasul: mnie się podoba, jest spoko zmontowany, wyłapał ładnych ludzi z tłumu i podobały mi się wstawki z wypowiedziami artystów. Cóż ciężko pokazać różnorodność muzyczną jak 3/4 grających to dj siedzący za konsolami w ciemności xD Mogło się tło muzyczne zmieniać, ale nie wiem czy to nie wprowadziło zbyt dużego chaosu. No ale widzę kolega z tych z wysokimi wymaganiami, jak niby widzisz lepsza realizacje?
@kwiatencja: Średnio rozumiem te wstawki, jakby to był Jarocin, czy impreza punkowa, czy poetycka, gdzie tekst ma duże znaczenie, to bym zrozumiał. Dla każdego muzyka jest wyrazem ekspresji, daje mozliwość eksperymentowania i tworzenia czegoś kreatywnego, tak więc dostaliśmy banialuki.

Co do łapania ładnych ludzi - tym bardziej nie rozumiem, to nie jest top model. Jeśli bym to robił, to zależałoby mi na pokazaniu jak najszerszego przekroju społeczeństwa, a nie same "ładne