Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Dzisiaj mnie okradziono. Jakby ktoś w #gdansk #trojmiasto widział podejrzanego laptopa ASUS N550JK-CN133H i7-4700HQ/8GB/ ssd 256/Win8 GTX850 to będę wdzięczny za informację.

Jaką to trzeba być #!$%@?ą żeby wchodzić komuś do mieszkania? Nie rozumiem takich ludzi.

Nawet nie mówię rodzinie żeby nie niszczyć świąt ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Macie jakieś rady gdzie samemu szukać takiego sprzętu? Lombardy, allegro, olx. Coś jeszcze?
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@ropusz: ostatnio moich znajomych okradziono we Wrzeszczu, wyniesione dwa laptopy i projektor. Raczej się nie znajdą, bo złodzieje pracowali w rękawiczkach. Oprócz tego zaginęły perfumy, prostownica do włosów i drobne rzeczy, więc wątpię, że to zorganizowana akcja w tym przypadku
  • Odpowiedz
@errox: podejrzewam że włamań w okolicach jest kilka w tygodniu. Ciężko jest więc cokolwiek napisać. Znajdzie się czy nie to nie mogę zrozumieć jak można się czymś takim zajmować.
  • Odpowiedz
@ropusz: możesz sprawdzić czy jakaś kamera nie sięga na okolice wejścia na Twoja klatkę. możesz zacząć przeglądać allegro, olx, ogłoszenia trójmiasto w poszukiwaniu dokładnie takiego laptopa. pozmoeniaj też hasła do kont itp... mogles być nie wylogowany na laptopie gdzieś.
  • Odpowiedz
@Chicane: jest jedna kamera na moim bloku. Spróbuję skontaktować się z administratorem czy kimś takim. Nie jest skierowana w stronę mojej klatki ale może coś nagrała. Zobaczymy.
Od rana sprawdzam te strony. Dzisiaj jeszcze napiszę maila do lombardów. może to przyniesie jakiś efekt.
Nie ma jakiegoś rejestru ostatnio skradzionych przedmiotów dla miejsc skupujacych sprzęt żeby wiedzieli na co uważać?

Hasła pozmieniane tak gdzie pamiętam. Miałem jeszcze hasło na Windowsa. Może wystarczy.
  • Odpowiedz