Wpis z mikrobloga

@Rodriquez: To było gdzieś w granicach setki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matra: Uspokajała rodzina nieco że to może być na wyrost trochę ten papier, ale sam już nie wiem.
@Jankez: Byłem już w przychodni legitnej w Białymstoku na ogrodowej, jutro z rana mam się wbić i na bank tego samego dnia mnie przyjmą, przynajmniej tak mówili w rejestracji. Chyba kacowe mają po świętach i robią
@szmaciarzjan: Guz 3x5cm który wyszedł mniej więcej tak gdzie wycinali mi wyrostek, było podejrzenie przepukliny brzusznej, ale 2 badania USG to obaliły, to na pewno nie jest to. Jeszcze przy okazji wole guzkowate w tarczycy, endokrynolog mówił że dawno tak zawalonej tarczycy nie widział.
@szmaciarzjan: Guz wyczuwalny twardy jak #!$%@? pod skórą. Z krwi robione miałem TSH i FT4. Morfologia w normie. Tylko TSH było zawyżone (7ulU/ml), 4 stycznia mam kolejne i kolejną wizytę u endokrynologa. Nadczynność mam #!$%@? tarczycy ale ani to chudłem ani tyłem przez ostatnie lata. Lvl 21 mam. Nie wiem czy jedno z drugim jest powiązane ale oba tematy do ogarnięcia mam.
Nie pękaj, bo czekamy oba dwa. Dziesięć dni temu wycięto mi całą tarczycę z powodu licznych guzów, z biopsji wychodzi podejrzenie raka złośliwego st.III/IV. Od X.15 mam kartę onkologiczną, pod koniec stycznia będzie wynik histopatologii. Czekam z wielką nadzieja na łagodnego npl... Najpierw biopsja, więc nie strachaj. Ja wszystkie hormony tarczycy miałam ok, niedo- lub nad- można regulować sztucznymi hormonami. Operacja dopiero po podejrzanej biopsji. Będzie git.