Wpis z mikrobloga

@meetom: C# jest łatwiejsze bo masz pierdyliard ułatwień, ale w przyszłości przez to może sobie nie poradzić z problemami "głębiej". Dlatego warto zacząć od C albo C++ i pilnować co się robi (bo najważniejsze to zrozumienie), w C# za Ciebie wszystko robią garbageCollectory i inne ficzery ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie jestem pewien czy powinieneś robić pierwszą pętle do 4, nie sprecyzował do ilu chce (może
@AnonimowyAnon: Nie wszystko trzeba rozumieć. Ja się bawiłem zarówno C/C++ jak i Assemblerem i mimo, że się nagimnastykowałem czasem tematami alokacji/zwalniania pamięci, a teraz to robi za mnie GC, to wcale nie czuję się jakiś "lepszy". Wiem o co Ci chodzi, ale skoro język (a właściwie platforma/framework) robią za Ciebie niektóre rzeczy, to nie zawsze trzeba się w nie zagłębiać. Będzie potrzeba - to sobie doczyta. A zaczynanie nauki od wskaźników
@meetom: @Zeronader: @AnonimowyAnon: @wczoraj:
@Zeronader:
Dziękuję wam za pomoc i cenne rady. Grono informatyczne jest tutaj bardzo życzliwe.
Moja sytuacja jest taka, że nie chcę być informatykiem, tylko jestem inżynierem, a programowanie, to tylko dodatkowy atut, który się przydaje.
Pracowałem z kolegą z tego samego wydziału, który uczył się tylko VB i c# (c++ nigdy nie programował) i do pracy mu to wystarcza, robi świetne narzędzia. Nauczony