Wpis z mikrobloga

Produktywne dni: 1/366.
Godzin dodatkowych: 0.

Dzisiaj zaczynamy znowu. W związku z tym, że duża ilość osób nie chciała dołączyć ze względu na czas, jaki trzeba było spędzić na rozwijaniu siebie, to zmieniamy tag. Aktualnym tagiem będzie połowa czasu, czyli #2godziny.
Nazwa tagu pochodzi od czasu poświęconego na samorozwój. Gdy tylko przekroczysz magiczne 2 godziny/dzień zaliczany jest on do produktywnych.
Co zaliczamy do produktywnych czynności? Tak naprawdę wszystko, co w jakiś sposób Cię rozwija:
- nauka (głównie na to nastawiony jest tag).
- sport.
- czytanie książek/słuchanie audiobooków.
- twórczość własna (mile widziane zdjęcia/nagrania).
Ogólnie wszystkie rzeczy, które nie leżą w Twoich codziennych obowiązkach i w jakiś sposób Cię rozwijają. Jeśli jest to coś, czego nie ma na liście i masz wątpliwości-śmiało pytaj!
To kto chce dołączyć?

Notatka o organizowaniu czasu, bo kto czasu nie organizuje-ten trąba.

Mój tag z motywacją do nauki to #produktywnatwinkle
#motywacja #studbaza #licbaza #techbaza #gimbaza #samorozwoj #4godziny
Twinkle - Produktywne dni: 1/366.
Godzin dodatkowych: 0.

Dzisiaj zaczynamy znowu....

źródło: comment_AVMUmR3DJIwDuCk15M7iVR6LFxMoGtr9.jpg

Pobierz
  • 125
@access_denajd: Co chcesz monitorować? Czas nauki? Myślę, że może Ci chodzić o Pomodoro Technique. Ja po prostu włączam minutnik na 2 godziny i tyle. Chociaż teraz zamierzam robić serie 1 godzina nauki - 10 minut przerwy - 1 godzina nauki. O ile nie będę robiła dziennie więcej niż 2 godziny.
@limerence: Jakie wyrzuty sumienia? Już drukować organizer i łapać się za co tam chcesz!

@access_denajd: Szczerze nie mam pojęcia o czym mówisz, a chciałabym pomóc.
Zestawienia przecież robimy tutaj. Jak robisz więcej niż 2 godziny - dodajesz do godzin dodatkowych. To niemal to samo, tylko nie jest aplikacją.

@dotter: Dziękuję i wzajemnie. Dopisać do spamlisty?