Wpis z mikrobloga

Byłem na twitchu trochę. Zobaczyć o co chodzi z Panem Januszem. Pełno #gimbaza wraz z "Tylko mirko!" ,złych komentarzy o jego osobie,wulgaryzmów. Ale akurat mówił o tym że ma lat 50+, a jego żona zmarła 2 lata temu. Dzieci brak. Znalazł sobie zajęcie które sprawia mu przyjemność a dodatkowo dzieli się tym z innymi.
Jak dla mnie - wielki szacunek dla niego. Mógł skończyć jak sporo osób- wódka. Wybrał swoja drogę. Ale na czacie jad okropny sie zrobil. Nie życzę nikomu żeby został sam na tym łez padole,ale kto wie jak mi, czy wam życie sie potoczy.Jak będziemy mieli po 50+. Myślę że warto o tym pomyśleć...


#ets2 #eurotrucksimulator2 #gry #twitch #januszlive
  • 16
@daf38: No niestety, znam kilka historii załamania sie po stracie najbliższych. Sami sie załamuja. Chociaż fakt,masz rację- przesadzam, sa inne zajecia,hobby. Ale moze w moim okręgu to najczęściej nie sa to ryby..
@Pawlicz: Proszę o wytłumaczenie - za co należy mu się szacunek? Co nadzwyczajnego robi? Jaki jest powód żeby jakiś specjalny szacunek mu się należał.

Czy teraz wystarczy być człowiekiem po przejściach, żeby zyskać szacunek ludzi? Kiedyś szanowało się osoby, które coś osiągnęły, zwyciężyły, zasłużyły, pomogły. Nie sądzę, aby to co widzimy zasługiwało na szacunek.

Ot, jest. Spoko, fajny koleś niech się bawi i bawi innych.

Nie lubię takiej hiperbolizacji i wznoszenie
@CiemnaStronaNiemocy: Słucham? Przeczytałeś chociaż co napisałem? W jaki sposób go obraziłem? Wskaż mi. Chyba masz problem z dedukcją.
Nawiasem mówią moja matka zmarła 3 lata temu i nie uważam, że to jest szczególny powód, żeby mój ojciec zasługiwał na szacunek. Na szacunek zasługuje za to, że wychował światłe dzieci, dorobił się czegoś, ale nie za stratę.
@mafiozorek: Nie stwierdzilem, ze Ty go obraziles tylko ta grupa #!$%@? gimbow. Stwierdzilem tylko, ze twoj poglad na temat szacunku do innych po tym co osiagneli jest godny pogardy, bo znam kilku ludzi tak zwanego sukcesu, ktorzy zadnych wartosci nie maja i na krztę szacunku nie zasluguja i wielu prostych ludzi, ktorzy dla obcych maja serce na dloni.

PS To masz dziwaczny poglad, bo walka twojego ojca o to by was
@mafiozorek: Odrobina kultury należy sie każdemu - jak napisał @CiemnaStronaNiemocy: . Nic mi Pan Janusz nie zrobił, nie zachowuje sie wobec mnie,i innych wulgarnie,nie obraża mnie. Robi to co lubi,dzieli sie swoją pasją. To czemu mam nie miec do niego szacunku? Nie wynoszę go na piedestał czy coś. Ale nawet z racji samego wieku należy mu sie minimalny szacunek.Tak zostałem wychowany. I w życiu nie przyszło mi wypisywać takich obelg