Wpis z mikrobloga

#16personalities
#intp
#intpt

Osobowość INTP jest raczej rzadka, stanowi tylko 3% populacji, co dla osób z tej grupy typologicznej okazuje się dobre, ponieważ najbardziej niemiłą dla nich rzeczą jest to jeśli stają się “pospolici”. INTP są dumni ze swojej inwencji i kreatywności, jak też szczycą się swoją unikalną perspektywą spojrzenia I żywy intelekt. Jednostki o osobowości INTP, znane jako filozofowie, architekci lub professorowie/marzyciele, zasłużyły się pod względem licznych odkryć w dziejach historii.


Zgadza się.

Jednostki INTP znane są ze swoich błyskotliwych teorii i nieustępliwej logiki, w zasadzie uważa się ich za najbardziej dokłanych pod względem logiki ze wszystkich osobowości.


A myślałem, że nie mam predyspozycji do bycia programistą.

nie ma bardziej entuzjastycznych ludzi, umiejętnie wykrywających problem, którzy będą tak długo wałkować nieskończenie wiele czynników i szczegółów sprawy w celu odnalezienia unikalnego i realnego do wykonania rozwiązania


Racja.

Ludzie o typie osobowości INTP nie są zainteresowani czynnościami dnia codziennego i sprawami praktycznymi, kiedy jednak odnajdą środowisko, w którym mogą wyrazić swój geniusz twórczy i swój potencjał, nie ma ograniczeń w czasie czy energii jaką jednostki OINTP będą chętne poświęcić na dochodzenie wnikliwego i zrównoważonego rozwiązania.


O tak. Może o tym świadczyć, że nie mogłem zabrać się za pisanie pracy, a jak już się wziąłem, to tak mnie to wciągnęło, że nie spałem 36h.

Dalej nie wszystko się zgadza, ale po części.
mk321 - #16personalities 
#intp
#intpt

 Osobowość INTP jest raczej rzadka, stanow...

źródło: comment_73rIdgKXVHDcXRTv39efeVXzExxI0T67.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz