Wpis z mikrobloga

Jestem różowym paskiem. Brzydzę się zdradą i #!$%@?. Nie pojmuję zachowania Seby z tej historii. Kolego @Klopsztanga - jesteś gość, gdyby każdy zdradzany miał przy sobie kogoś takiego jak Ty (no i nieco oleju w głowie), to ten świat byłby dużo piękniejszy. Jestem pod wrażeniem Twojego zachowania, szkoda tylko, że Sebek nie ogarnął, ale Ty nie masz najmniejszego powodu, żeby mieć do siebie pretensje. Uważam, że szmaciury (płci obojga, żeby nie było) trzeba demaskować.
Tak w głębi siebie pielęgnuję myśl, że koleżanka X. siedzi sobie teraz w domu, kręci grubą bekę i się śmieje, a w szafce ma chipsy i batony ( ͡° ͜ʖ ͡°) W inne wyjaśnienie nie chcę wierzyć, bo by mi wiara w człowieka jebnęła na łeb na szyję.
#aferabmw #afera #logikarozowychpaskow
  • 67
@Xanthia: Nie wierzysz w Boga, o którym jest napisana gruba książka przekazywana z pokolenia na pokolenie a uwierzysz w historię napisaną przez nieznanego użytkownika na podstawie smsów?
@Klopsztanga zrobił bardzo dobrze, nawet jeśli ta historia jest zmyślona; bronisz osoby, która może nawet nie istnieje - nawet nie wiesz jak ma na imię i gdzie miesza. Nie jesteś upoważniona do występowania w obronie tej dziewczyny. Może ona sobie nie życzy tego? Twierdzisz,
@hypation: Jeszcze zróbmy listę ludzi, których powinniśmy ukamieniować :) ok rozumiem podejście @Klopsztanga pewnie żaden facet nie chciałby być w takiej sytuacji, ale ostatnie też czego bym chciał na miejscu takiego faceta to rozdmuchanie tego w ten sposób. Nie wystarczyło mu to że zrobił dobry uczynek, bo wierzę, że taki był jego motyw... musiał też pokazać wszystkim jakim jest bohaterem i to jest dla mnie smutne. Bo (choć pewnie jak to
Jeszcze zróbmy listę ludzi, których powinniśmy ukamieniować :)


@skowronek1990: o to chodzi. Ludzie zdradzają i będą zdradzać bo tacy już są. To jest sprawa każdego człowieka. Mi osobiście to wisi czy dziewczyna ma kolesia czy nie. Z prostej przyczyny, to jej moralność pozwala żeby go zdradzać, nie moja. Nie wiąże z taką laską przyszłości, dziś jest, jutro jej nie ma. Robienie z tego zagadnienia jest śmieszne.
Bo pokazał 2 smsy i nie pokazał całości, to kapuś i kłamca, uwierzyłaś mu? Współczuję Ci.


@Xanthia:
To nie ma znaczenia czy sie mu wierzy. Albo sytuacja byla wymyslona, smsy spreparowane i wtedy nikt nie ucierpial, albo wymyslona nie byla.
Zreszta sama najpierw bronilas tamtego rozowego, a teraz nagle zmiana frontu i niby @Klopsztanga to klamca i ta sytuacje sobie wymyslil.
@niedzwiedzica: koleżanko, wszystko spoko, ale nie przejmuj się tym jak odpisał Seba bo to nie odpisał on tylko Karyna. Klopsztanga nastraszył Karynę że wyda ją Sebkowi, a ta tylko czekała na wiadomość zalogowana na koncie Sebixa, po czym odpisała coś w konwulsjach i szybko usunęła wiadomość a później zablokowała Klopsztangę żeby jej dotychczasowy sponsor niczego się nie dowiedział. Osobiście doświadczyłem czegoś podobnego, gdy pisząc do dawnej koleżanki ze szkolnej ławki odpisał