Wpis z mikrobloga

Znalazłem na ryjoksiążce fanpejdż firmy Fenix - chciałbym was zapytać, czy to do końca legalne? Działają w Zgorzelcu, urządzają nocne patrole, chodzą z psem! Czy mają do tego prawo?

Do tego określenia... Wszędzie widzą ćpunów, sugerują rodzicom, by zakazali młodzieży wychodzić po godzinie 22.

Sami o sobie napisali:

SZKOLENIA PŁETWONURKOWE, SZKOLENIA Z ZAKRESU POMOCY, SZKOLENIA PRZECIW NAPADOWE DLA BANKÓW, OCHRONA, POKAZY, KONTRWYWIAD GOSPODARCZY, CZARTERY ŚMIGŁOWCA

- nijak się to ima ze wspomnianym patrolowaniem ulic miasta z psem, który szuka narkotyków, itd.

#pytanie #kiciochpyta #militaria #prawo #zgorzelec
  • 11
@czarnawrona: Ty, faktycznie jakaś większa imba. Szefem jest były żołnierz który najwyraźniej nie umie odnaleźć się w w cywilu i założył pseudo-paramilitarną organizację wzajemnej adoracji.
@czarnawrona: Wiesz co, to nawet nie jest prawica, to jest.......nie wiem ale coś takiego działa w państwach gdzie wojsko ma zbyt dużo do poweidzenia typu kraje ameryki płd. albo egipt. No kurde, chodzą sobie łyse klocki w kamizelkach, moro i psem, ja bym się wkurzył niezależnie od ich intencji
@Seid: Właśnie - trudno to zdefiniować.
Polecam mieszkańcom #zgorzelec uważać na nich. Przejrzałem ich galerię i w sumie poczułem się trochę jak obywatel III Rzeszy - jeździ sobie w mundurze jakiś domorosły policjant-żołnierz, robi zdjęcia młodzieży, z latarką zagląda do lokali. Co najmniej dziwne.