Wpis z mikrobloga

@Qardius: tak z allegro. Płaciłem za nie 158 pln i po pierwszej jeździe nie mam im nic do zarzucenia. Zobaczymy po kolejnych kilometrach.
  • Odpowiedz
@wizazystek: chodzi ci dlaczego nie kupiłem systemu Shimano tylko LOOK ?

Od niejednego słyszałem że dobre shimano zaczyna się od 105 5800 a one kosztują drugie tyle niż te co mi się udało kupić.

Buty kupiłem w miejscowym sklepie.
  • Odpowiedz
@Baczy: Okej, dzięki. W sumie LOOKi przez dłuższy czas u mnie były na liście, ale cena Shimano R540 kusiła. Szczególnie po obniżce -40zł po zakupie Tribana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ile za koła? Bo oglądam te same Fulcrumy z poprzedniego rocznika i wychodzi 1kzł za komplet. W sumie podobno warto w koła pójść w T520, dlatego odkładam cierpliwie. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Baczy: A jak z wpinaniem w pedały? Ja przy pierwszej jeździe prawie jajka potłukłem, jak mi się kilkukrotnie noga ześlizgnęła z pedała :D Jeszcze trochę muszę poćwiczyć, bo to jednak nie to samo, co SPD, gdzie jak bym nogi nie położył, to praktycznie zawsze się wepnę, bo się nie obracają pod własnym ciężarem.
  • Odpowiedz
@spunky: pierwsze dwa trzy wpięcia były trudne potem już nawet ok. Fakt że trudniej się wpina niż w MTB. Tam jak by się stopy nie postawiło to słychać dźwięk tego pięknego kliknięcia
  • Odpowiedz
@Baczy: A męskich ochraniaczy na buty nie było? :D
U mnie też za niedługo Keo Look C2, jeszcze tylko butów nie mam do kompletu.
Za to przed chwilą wróciłem z decathlonowego serwisu z nową kasetą. Mam nadzieję, że posłuży chociaż tak samo długo jak poprzednia (ponad 9k km wytrzymała).
  • Odpowiedz
@Mortal84: jaką masz kasetę teraz a jaką miałeś poprzednio ?

Jeśli chodzi o ochraniacze i ogólnie ubiór to nie lubię czarnej monotonii bo jednak to ona przeważa. Ochraniacze się fajnie prezentują na żywo a żywe i jaskrawe kolory przykuwają wzrok mijanych osób.
  • Odpowiedz
@Baczy: Taką samą jak standardowa, czyli Sunrace. Stara, mimo iż wyglądała jeszcze naprawdę nieźle, to nie chciała już współpracować z nowym łańcuchem (stary poszedł do kosza, był rozciągnięty). Wymieniono mi na miejscu w ramach gwarancji. Opiszę szerzej całą przygodę z serwisem, jak tylko zrobię jakieś większe kilometry, żebym wiedział, że już wszystko jest ok.
  • Odpowiedz