Wpis z mikrobloga

#mirkoreklama #chwalesie #design #architekturawnetrz #ceglaboners #remontboners
Obiecałem sobie, że zrobię reklamę Mirkowi @Quilo i tak też czynię :)
Polecam tego Mirka jeśli potrzebujecie płytek ceglanych ze starych cegieł. Doradzi, ogarnie, pomoże :)
Trochę to trwało, bo cegły kupowałem już dawno, ale w końcu kuchnia skończona :) Cegłami wyłożyłem jeszcze wnękę w salonie i wygląda super, a przynajmniej mi się podoba ;)
Tak więc polecam tego allegrowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ArRog - #mirkoreklama #chwalesie #design #architekturawnetrz #ceglaboners #remontbone...

źródło: comment_VqiQLPfJnszFpFsePF5gkbcfulcTYiCE.jpg

Pobierz
  • 22
@ArRog: zawsze uważam to za kicz, głównie z uwagi na jakość wykonania. Tutaj jest wykonane profesjonalnie i można pomylić z prawdziwością, więc jestem aż zaskoczony. Uważam niestety że trochę to skurczyło mała i tak kuchnię no i nie jestem pewien co do utrzymania tego w czystości. Blat bez żadnej listwy przy tych płytkach, zasilikonowane tam jest? Sam nie mam listwy ani sylikonu na blacie i się boję że spuchnie.
@r_dest: No właśnie projekt praktycznie w całości mój. W sumie #rozowypasek wybrał ostateczne fronty i wymyślił półki za wiszącymi szafkami w rogu żeby nie było za ciężko. Najwięcej obaw było, czy to co ma się w głowie spoko wyjdzie na żywo :P Ale inspirowaliśmy się ogromną ilością fotek z neta.
@einz: Co do pomylenia z prawdziwością, to cegły są prawdziwe i pochodzą z rozbiórek :) Z tego co pamiętam @