Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Tu jest błąd w Waszym myśleniu

Irytują mnie pojęcie strachu , zdrady , przekupstwa , współpracy .Mnie to nie dotyczy

Robiłem zawsze w tych sprawach to do czego byłem przekonany i w co wierzyłem .

Gdybym miał powtórzyć swoją drogę życia nic bym nie zmienił w tym otarcie się o służby PRL.

Miałem swoją koncepcję walki z komunizmem i ją zrealizowałem. .do Waszej Ona nie pasuje ..

Kto z Was bohaterzy w targnął by w czasie bijatyk do komendy milicji wynegocjował wypuszczenie więźniów i o odebrania ich wystąpił z okna komendy.

Kto z Was internowany wyrzucił by wicepremiera z pokoju internowania

Kto z Was jadąc podpisać gotowy niedobry traktat Poprawił go i podpisał werunkiem było wyprowadzenie wojsk sowieckich .

Kto z Was byłby wstanie by umorzono połowę polskich dlugów

Kto z Was wie ile razy padł pamiętny sierpiowy strajk 1980 r i kto go urartował

Kto z detronizował Gen Jaruzelskiego a gdyby tego nie zribił

Kto nie pozwolił by Gen Kiszczak został premierem i wiele innych jak mi się przypomi dopiszę , a może szkoda szkoda słów ...LW

Kto z Was zna skład Komunistycznego Sztabu antykryzysowego z sierpnia 1980 roku

Kto z Was wie z kąd brały się bojówki by w nocy atakować posterunki strajkujacych Tu jest błąd w Waszym myśleniu

To co pokazuje bezczelnie IPN nie powstało przy moim udziale .To nieżle przygotowana prowokacja ale i to udowodnię i rozwalę w swoim czasie .LW
  • 293
@BastiRapChannel: może pozwolę sobie ja odpowiedzieć: obecnie panujące szydło duda i inne już za chwilkę idzie Wiosna Ludów AD2016... w BingWiadomości chyba inaczej się to w Windows10 obecnie zowie... mam przez roboty internetowe spływ wiadomości co się dzieje... jakoś to głupkowato działa ale troszku do mnie jednak dociera i już są wściekłe górnicy a mam Ich trzoszku w rodzinie własnych raczej ręcznie nie fedrowały... ale niektórzy rzeczywiście pracowali pod ziemią !
@lechwalesa: Panie Prezydencie, jaki jest sens odpowiadania byle małolatowi z internetu, który traktuje Pana jak równego sobie i w związku z tym zwraca się per "ty", pisze chamskie obelgi i cieszy się, bo go tu widać? Niech Pan zażąda spotkania w IPN, przedstawienia sobie do wglądu wszystkich dokumentów, wezwania żyjących uczestników tamtych wydarzeń itd. Z dzieciakami i bohaterami klawiatury tutaj przepychać się na słowa nie ma sensu. Tyle wiedzą o komunie
@klikus: aleś koleś z tymi to Ty za daleko w życiu nie zajadziesz... fonetycznie mogę Ci doradzić byś jednak czego bardziej się jeszcze jak możesz douczył to Ci się na pewno w życiu przyda... za chwilę wszystko budziet skomputeryzowane... już eliminujemy nadmiar dyrektorów odchudzamy administracje firm... Biedronka w reklamie kiedyś pokazały kapustę i zapytanie jak Pani sobie wyobraża swoją karierę za 5 dni... w kapuśniaczku czy może jako bigos... a co
@lechwalesa: Bardzo dobra odpowiedź. O takich, którym chciałoby sie biegać pomiędzy wrogimi zajazdami i mediować jest bardzo bardzo trudno. Aa bez nich Polska sie rozpada. Przykład- obecna martwica w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Waszczykowski wywalczył Polsce czas do 8 marca kiedy to zostanie ogłoszony werdykt Komisji Weneckiej. Osiągnięcie wewnętrznego karjowego konsensusu w tej sprawie przed 8 marca zaoszczedziłoby Polsce wiele miliardów euro, oceniam, że ok 20. Jednak nie ma w Polsce człowieka,