Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Tu jest błąd w Waszym myśleniu

Irytują mnie pojęcie strachu , zdrady , przekupstwa , współpracy .Mnie to nie dotyczy

Robiłem zawsze w tych sprawach to do czego byłem przekonany i w co wierzyłem .

Gdybym miał powtórzyć swoją drogę życia nic bym nie zmienił w tym otarcie się o służby PRL.

Miałem swoją koncepcję walki z komunizmem i ją zrealizowałem. .do Waszej Ona nie pasuje ..

Kto z Was bohaterzy w targnął by w czasie bijatyk do komendy milicji wynegocjował wypuszczenie więźniów i o odebrania ich wystąpił z okna komendy.

Kto z Was internowany wyrzucił by wicepremiera z pokoju internowania

Kto z Was jadąc podpisać gotowy niedobry traktat Poprawił go i podpisał werunkiem było wyprowadzenie wojsk sowieckich .

Kto z Was byłby wstanie by umorzono połowę polskich dlugów

Kto z Was wie ile razy padł pamiętny sierpiowy strajk 1980 r i kto go urartował

Kto z detronizował Gen Jaruzelskiego a gdyby tego nie zribił

Kto nie pozwolił by Gen Kiszczak został premierem i wiele innych jak mi się przypomi dopiszę , a może szkoda szkoda słów ...LW

Kto z Was zna skład Komunistycznego Sztabu antykryzysowego z sierpnia 1980 roku

Kto z Was wie z kąd brały się bojówki by w nocy atakować posterunki strajkujacych Tu jest błąd w Waszym myśleniu

To co pokazuje bezczelnie IPN nie powstało przy moim udziale .To nieżle przygotowana prowokacja ale i to udowodnię i rozwalę w swoim czasie .LW
  • 293
  • Odpowiedz
@Blind71: ej ty wacek !!! a skolko ciebia let wytrzyj se noska maluszku... dokazujesz bo se myślisz żeś full anonimus ... noooo my to wsio zapisujemy w logach jakbyś nie kumał.... i wykluczenie społeczne kiedy poczujesz jak będziesz miał jakie ważne życiowe cele...
  • Odpowiedz
@B-B_Katowice: Dokładnie tak. To są niedojrzali ludzie. Przypomina mi się pierwszy odcinek Black Mirror- idealnie pasuje do obrazu społeczeństwa, które się tutaj bawi w dyskusję.
  • Odpowiedz
@amplitubes: ja ja to rozumiem Pan Prezydent chciałby przekonać nas wszystkich tyle, iż On jeden jest tutaj mięsem na pożarcie i Jego postawa jest typowo obronna !!! na wszystko próbuje jakieś nieważne totalnie materiały nam pokazywać byśmy zrozumiały... Totalnie Lech Wałęsa przed drugą połową miesiąca Sierpnia 1980 jeszcze chwilę po przeskoczeniu bezprawnym wtargnięciu na teren niedozwolony bezrobotnemu ustawił się sam na pozycji przygłupa którego użyto aby komuna mogła się uwłaszczyć ogromny
  • Odpowiedz
@lechwalesa: IPN podało, że do Lecha Wałęsy został wysłany list, w którym informuje się go o odnalezieniu nowych dokumentów w jego sprawie.

Lech Wałęsa będzie miał możliwość zapoznania się z tymi dokumentami w dowolnym oddziale IPN. Były prezydent będzie mógł wnieść także swoje uwagi do zebranych akt.

- Lech Wałęsa nie ma prawa zastrzec dostępu do dokumentów udostępnianych obecnie przez IPN, bo to prawo przysługuje tylko osobom, które nie współpracowały ze
  • Odpowiedz
@Twixx: gdybym miał określić Lecha Wałęsę to prawie jak Jelcyn Borys... niby mrugający oczkami ale komuchy z elitami wiedziały co się w rzeczywistości dzieje... ogromne w szybkim tempie przepływ majątku narodowego zagarnęły komuchy za cenę Wolności Twoje i mojej jak byś nie wiedział chopie i Lech Wałęsa będzie jedynie tego nadal zawzięcie bezsensownie bronił bo wsio sprzed Sierpnia 1980 jakiegoś Lecha Wąłęsy bezrobotnego idioty co sam się prosił by Go jednorazowo
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
Panie Prezydencie, proszę Pana aby Pan szanował swoją osobę. Jest Pan wielkim Polakiem, Jest Pan największym żyjącym Polakiem, Jest Pan laureatem Nagrody Nobla, itd..... można dużo o Panu pisać.
Spotkał Pana okrutny los. Ale proszę zwrócić uwagę, że zazwyczaj wszystkich Wielkich ludzi za życia spotyka straszny los, a ich dokonania doceniane są niestety po śmierci - dotyczy to polityków, poetów, malarzy, itp.. Jest to oznaka Pana wielkości!!!

Proszę nie mieć
  • Odpowiedz
Proszę odpowiedzieć na pytania Pani Anny Walentynowicz i wytłumaczyc jaka jest rola Kapitana SB Wachowskiego i Pani Dukaczewskiej przy panu?


@lechwalesa: Robił pan dokładnie to na co panu pozwalano.W taki sposób pana wykreowali i robili to tak dobrze ,że pan sam w to uwierzył
  • Odpowiedz
@lechwalesa: bolek przestań. Dlaczego ty po prostu nie powiesz prawdy? Dużo lepiej byś na tym wyszedł. Wszyscy zaczynają się od Ciebie odwracać. Codziennie przedstawiasz coraz to inna wersje...
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Mam dla pana dobre alibi:

Amnezja dysocjacyjna (amnezja psychogenna) – niemożność przypomnienia sobie czegoś, najczęściej utrata pamięci ważnych wydarzeń życiowych, częściej występuje u mężczyzn. Częściej odnotowuje się je również w okresie wojny czy różnego rodzaju klęsk żywiołowych.

Jest to zaburzenie dysocjacyjne oznaczające stan, w którym nagły zanik pamięci spowodowany jest silnym urazem psychicznym. Możemy mówić o amnezji całkowitej (zgeneralizowanej) - wówczas następuje utrata pamięci co do własnej tożsamości, jak i
  • Odpowiedz