Wpis z mikrobloga

@Shyvana: Watermana też dostałem na święta, ale kilka lat temu, natomiast Pelikana od różowego całkiem niedawno. Pelikan zjada Watermana na śniadanie, ale lubię oba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vLeg3nd: chciałem pisać piórem, szczególnie że nie bazgrolę nim jak długopisem, tyle że na studia słabo bo lecisz z przepisywaniem jak głupi, do tego rysunki, wykresy, wszystko jednym bo mało czasu. A do tego czasem się trafi na jakiś słabej jakości papier i tusz 'rozlewa' się po nitkach celulozy czy co to tam może innego być ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Soho: Ja całe studia piórem pisałem, ale fakt, trzeba raczej mieć na uwadze papier dobrej jakości. Szczególnie przy stalówce EF w Pelikanie, która słaby papier zwyczajnie potrafi rwać.
@vLeg3nd: Ja też Parker Vector, plastikowy niebieski, dość stary, robiony jeszcze jak produkcja była w uk, porównywałem do nowych Vectorów i czuć znaczną różnicę (częściowo pewnie przez to że w starym już stalówka jest "dotarta"). Pisałbym stalowym bo posiadam je najdłużej ale niestety, jak w większości Vectorów połączenie skuwki się wyrobiło i gdzieś ją zgubiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)