Wpis z mikrobloga

mam dość...

1. miej wypadek nie ze swojej winy w wieku 17 lat
2. ledwo ujdź z życiem
2,5. całe życie przekreślone
3. wróżą ci wózek
4. wózka nie ma ale i tak jest #!$%@?
5. biodro error
6. wdaje sie martwica, ledwo chodzisz o kulach
7. nie możesz pracować, brakuje pieniędzy na rehabilitacje, ratuje cie tylko mieszkanie z rodzicami
8. renta 600 zł miesięcznie pozwala na drobne, prywatne zabiegi, na publiczne oczekiwanie 3 lata
9. depresja od dnia wypadku, ciągnie sie 3 lata po czym dzięki #rozowypasek wychodzisz z niej
10. zabranie renty
11. sprawa w sądzie o ubezpieczenie ciągnie się trzeci rok
12. martwica motzno, endoproteza 35 tysięcy, oczekiwanie na zabieg - 5 lat
13. miej 21 lat, rówieśnicy chodzą do miasta na piwo, do klubu
15. bądź przywiązany w domu, bo nie ujdziesz dalej niż 100 metrów
16. powrót depresji
17. psychiatra do którego wysłał sąd śmieje sie z ciebie, wyzywa, przeklina i twierdzi że kłamiesz, wyjdź ze łzami w oczach
18. wszyscy inni lekarze tak samo, łącznie z czwartym odwołaniem o powrót renty, wszysy traktują cię jak śmiecia
19. miej #!$%@? życie nie ze swojej winy, państwo polskie #!$%@? cie jeszcze bardziej
20. powrót depresji, lęki o przyszłość, przeszłość i teraźniejszość, nieprzerwany smutek
21. siedź i zastanawiaj się jakie baty jeszcze dostaniesz od życia zanim je sam zakończysz

#truestory #depresja #wypadek #niecoolstory
  • 97
śmieje sie z ciebie, wyzywa, przeklina i twierdzi że kłamiesz, wyjdź ze łzami w oczach


@Howkin: eee, smutna historia i w ogole, ale z tym albo przesadzasz albo klamiesz
@exdami:
Nic z tych rzeczy. Lecze sie u psychologa. Sąd wezwal mnie do jakiegoś psychiatry od nich. Szydził ze mnie, przeklinał do mnie. Przyszła jego sekretarka i zaczął mówić do niej na mój temat w stylu "patrz jaki #!$%@? przekręt" po czym spojrzał na mnie kiedy miałem spuszczoną w dół głowę i powstrzymywałem sie od płaczu i powiedział - "co czytasz z tych papierów, co ci ktoś napisał co ci jest?"
@PlusMinus303: co sie nie wypowiadaj, ja bym doradził jedyne słuszne wyjscie, zacząc solidną rehabilitacje, po co ma tracic czas na psychologów skoro ci idioci nie odejmą mu bólu? tylko wszystko pogorszą, no chyba, ze przepiszą mu jakies cpanie
@inwalida: stary, ale lżej się wypowiadaj, ludzie w bólu fizycznym, jak i psychicznym potrzebują, by ktoś ich wysłuchał, to też jest część rehabilitacji, nie skacz z tekstami i nie oceniaj z góry, bo to nic dobrego, dobieraj ostrożniej słowa, ja rozumiem, że niektórzy udają, ale często są też przypadki prawdziwe, ludzie którzy przeżyli i przeżywają swoje własne piekło na ziemi, jasne, że inni ludzie na świecie mają gorzej, ale problem nasz
@Howkin: Państwowy lekarz, no to oczywiście dobro państwa na pierwszym miejscu, a nie pacjenta. Współczuje, bo depresja to #!$%@?, a depresja z innymi problemami zdrowotnymi, to naprawdę musi być #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Howkin: Depresja bo bioderko boli? Wyjdź do ludzi, zacznij biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°) To zawsze pomaga!
A tak na serio to masz tu śmiesznego kotka i murzynka na pocieszenie. Ćwicz to programowanie, montowanie, photoshopa czy co tam robisz i dasz radę. A może jakieś media ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Teraz imba z Leszkiem, ale może później zgłosisz się z historią i
Pobierz Yolanty - @Howkin: Depresja bo bioderko boli? Wyjdź do ludzi, zacznij biegać ( ͡° ͜ʖ ...
źródło: comment_ncKZdeq0l23x65znfLuQXbQe9VL9VRSX.gif
@Howkin: musisz być silny, szukaj dobrych stron życia. Zatwardziałym korwinistom polecam się przyjrzeć jakby wyglądało egzekowanie prywatnych ubezpieczeń w opiecie medycznej w praktyce.
@Howkin: skąd jesteś? Nie masz może w okolicy jakiejś fundacji pomocy niepełnosprawnym? Oni naprawdę sporo mogą, tylko trzeba się do nich odezwać. Pomagają i organizują wiele spraw w większości za darmo, to przeważnie ludzie z pasją i masą empatii. Z założeniem, że masz orzeczenie o niepełnosprawności. Trzymaj się.