Wpis z mikrobloga

mam dość...

1. miej wypadek nie ze swojej winy w wieku 17 lat
2. ledwo ujdź z życiem
2,5. całe życie przekreślone
3. wróżą ci wózek
4. wózka nie ma ale i tak jest #!$%@?
5. biodro error
6. wdaje sie martwica, ledwo chodzisz o kulach
7. nie możesz pracować, brakuje pieniędzy na rehabilitacje, ratuje cie tylko mieszkanie z rodzicami
8. renta 600 zł miesięcznie pozwala na drobne, prywatne zabiegi, na publiczne oczekiwanie 3 lata
9. depresja od dnia wypadku, ciągnie sie 3 lata po czym dzięki #rozowypasek wychodzisz z niej
10. zabranie renty
11. sprawa w sądzie o ubezpieczenie ciągnie się trzeci rok
12. martwica motzno, endoproteza 35 tysięcy, oczekiwanie na zabieg - 5 lat
13. miej 21 lat, rówieśnicy chodzą do miasta na piwo, do klubu
15. bądź przywiązany w domu, bo nie ujdziesz dalej niż 100 metrów
16. powrót depresji
17. psychiatra do którego wysłał sąd śmieje sie z ciebie, wyzywa, przeklina i twierdzi że kłamiesz, wyjdź ze łzami w oczach
18. wszyscy inni lekarze tak samo, łącznie z czwartym odwołaniem o powrót renty, wszysy traktują cię jak śmiecia
19. miej #!$%@? życie nie ze swojej winy, państwo polskie #!$%@? cie jeszcze bardziej
20. powrót depresji, lęki o przyszłość, przeszłość i teraźniejszość, nieprzerwany smutek
21. siedź i zastanawiaj się jakie baty jeszcze dostaniesz od życia zanim je sam zakończysz

#truestory #depresja #wypadek #niecoolstory
  • 97
  • Odpowiedz
@Howkin: Siema cumplu! My przypadkiem nie graliśmy razem w GTA V i na ts3? :D
Ja sam miałem problem ze zdrowiem i 2 lata z domu nie wychodziłem przez to, myslalem o samobojstwie, ale zawsze miałem w niskim mniemaniu psychologów i psychiatrów, jest to po prostu najgłupszy typ lekarzy, więc nawet przez myśl mi nie przeszło żeby z nimi obcować.

AD 2.5 żadne życie nie jest przekreślone dopóki walczysz, także się
  • Odpowiedz
  • 2
@Howkin: pozwole sobie zapisac Twoj login i sprobuje za jakis czas sie odezwac. Nic nie obiecuje, ale moze sie uda. A narazie walcz mirku!
  • Odpowiedz
@Howkin: Jak masz dobrze udokumentowana historie choroby, to zgłoś się do jakiejś fundacji, załóż subkonto,może uda się zrobić jakiś fajny #pomagajzwykopem #wykopefekt
I przede wszystkim walcz, już nie dla siebie, al by pokazać wszystkim w koło, że się nie pogodziłeś z tym stanem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Howkin: daj lepiej numer konta, fundacje żeby odprowadzić 1% i tak nie mam co tam wpisać. wspólnymi siłami do celu :) no i na piwo można wpaść ławkę pod blokiem :)
  • Odpowiedz
17. psychiatra do którego wysłał sąd śmieje sie z ciebie, wyzywa, przeklina i twierdzi że kłamiesz, wyjdź ze łzami w oczach


@Howkin: Psychiatra czy psycholog, bo nigdy nie orientowałem się? Bez #!$%@? przesady, rozumiem możesz mieć nie łatwo w życiu. Jednak jestem pewny, że nie spotkałeś takiego człowieka w szczególności w takim zawodzie. Dobre kłamstwo ma pewne granice dziubek.
  • Odpowiedz
@Howkin: Kurcze, nawet nie wiesz jak Ci współczuję, mimo że też miałam wypadek i rehabilitacja mnie kosztowała a i tak kondycji sprzed wypadku nie odzyskam nigdy. Ale nie było to 40 tysięcy przynajmniej...

Co do wypadów na miasto itd, wiem że głupio to zabrzmi... ale możesz siedzieć, prawda? Może chociaż tymczasowo na wózku jeźdź. Nie będziesz wykluczony z życia społecznego, a zawsze możesz z niego powiedzmy wstać, wprowadzić go np. po
  • Odpowiedz
@Howkin:
- jestem kaleką, depresja motzno, brak hajsów, #!$%@? polaczki, mircy I need atencja!
- 7 lat na wypoku?! Idi w #!$%@? na główną rób znalezisko i wypok efekt! NAŁ!
- "nie nie tędy droga"

XDDDDD
  • Odpowiedz
@Howkin: Polska służba zdrowia jest . Lekarze zamiast leczyć latają za pieniędzmi, żeby tylko mieć etat w szpitalu/przychodni publicznej PLUS koniecznie(!!!) prywatna poradnia, bo mogą. Bo hajs. Nie ma gorszej grupy społecznej od środowiska lekarsko-pielęgniarskiego. Istne #!$%@?.

Podziwiam, że jeszcze masz jakąkolwiek chęć egzystencji. W jakim mieście mieszkasz?
  • Odpowiedz