Wpis z mikrobloga

953 881 - 20 = 953 861

Dzisiaj 20.34km po pięknym WPKiW w #katowice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżdżę na rowerze w tym sezonie od około dwóch tygodni (nie wszystkie przejażdżki pamiętam wrzucić do rowerowego równika) i straciłam około 4cm z talii (teraz jest 64), 3cm z brzucha (teraz jest 86) i 2cm z uda (teraz jest 55) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze w sumie kilkanaście cm musi spać, ale coraz bardziej moim celem jest przejechanie większego dystansu, np. 75km, niż zmieszczenie się w stare dżinsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowery #sport #rowerowyrownik

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
  • 13
@sylwke3100: skrót myślowy, bo wjechałam do parku (który dla mnie jest piękny) od strony Katowic ʕʔ

@wojtasu: jeżdżę razem z mężem i jaramy się na myśl, że jest wypokowa społeczność kochająca rowery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mieszczanin: @sylwke3100: @normanos: dla mnie WPKiW to WPKiW, tak samo jak Szaberplac to Szaberplac, a nie Centrum Handlowe Załęże, etc. ( ͡
@nattnatt: ale właśnie mięśnie są mniej ściśliwe i mają raczej tendencje do powiększania, dziwne toto. Jeszcze rozumiem w innych partiach ciała, ale jednak rower mocno wyrabia uda. Ciekawe, zastanawiam się po prostu, ponieważ u mnie to tak nie działa. Ruszałaś się jakkolwiek wcześniej?
@nattnatt: no tak, ale mi chodzi stricte o te obwody i konkretnie w tym miejscu, bo ogólnie to wiadomo, że jak się dużo jeździ, to się spala tłuszcz zewsząd. Z tym, że też określone partie mięśni ćwiczą bardziej, a inne mniej. W każdym razie pozostaje pozazdrościć, ponieważ im więcej jeżdżę, tym trudniej zmieścić mi nogi w spodnie, a im mniej, tym łatwiej. W takim razie tym bardziej powodzenia!