Wpis z mikrobloga

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE

TA NOWELIZACJA USTAWY I PUZZLE BĘDZIE MOŻNA UKŁADAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO

NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ ELEMENT NA

PODŁOGĘ


@pepkodziobak: na stole
@pepkodziobak: to wiem też że niektórzy używają czegoś w stylu sklejki albo deski i jak nie układają puzzli to chowają za szafę. Ja niestety takiej maty nigdy nie widziałam na żywo więc nie doradzę. Ale też jeśli masz mały stolik a podłoga odpada to wydaje mi się że taka twarda podstawka jest lepsza bo ją będziesz mógł sobie położyć i na tym małym stoliku i w innych miejscach, a matę tylko
@gretka: właśnie używam starej półki z szafy , jest dobra bo duża , ale największym problemem przy układaniu to kot który zawsze włazi na nie . a jak chowam na szafie to zazwyczaj nie odbywa się to bez strat. Dlatego się pytam o mate bo i tak nie układam codziennie to by było dla mnie rozwiązanie genialne , ale nie chce wyrzucać 50 zl w błoto
@pepkodziobak: @gretka: mam matę do puzzli do 3000 z trefla, bardzo fajna sprawa, ma nadrukowaną ramkę odpowiadająca wielkosci ukladanek, zawsze troche pomaga w szybszym rozmieszczeniu narozników i fragmentow juz ulozonych. Ogolnie jest to dobra opcja dla kogos kto nie ma mozliwosci zeby puzzle lezaly jakis czas i musi je zwinąc i schowac - ta funkcja sprawdza się wysmienicie, czasami jedynie po rozwinieciu trzeba niektore puzzle dodatkowo przyklepac. Minusy tez
yacolek - @pepkodziobak: @gretka: mam matę do puzzli do 3000 z trefla, bardzo fajna s...

źródło: comment_eFDPYG2q7H36UIq3pXvc0cMBxZDDb2w8.jpg

Pobierz