Wpis z mikrobloga

@oranzmetylowy: zeby dostac cos od rodzicow, trzeba ich najpierw miec :)
IP to zadne bogactwo. tak napisali wyzej - ogolna dostepnosc w roznych opcjach zaplaty nie sprawia wiekszego problemu, zeby go kupic.
jasne, fajnie jest kupic sobie cos fajnego, nie ma nic zlego w cieszeniu sie tym (sam mialem radoche na poczatku, ale tez ani przez chwile nie pomyslalem, ze wlasnie stalem sie lepszy od innych), ale okreslanie swojego statusu materialnego
@Im_from_alaska: Napisałeś tylko o bogactwie i rozrzutności. Tak, dla wielu to może być bogactwo. I dla wielu moze to być rozrzutność. Zalezy z jakiego punktu widzenia sie patrzy. Nic nie wspomniales o tym ze ktoś sie może poczuć lepszy i szczerze mówiąc to wątpię, ze ktoś taki jest jeszcze, kto wartościuje ludzi na podstawie tego jaki telefon mają.
Bogactwa nie. Ale rozrzutności już raczej tak. Większość osób z iphonami i które znam kupiły go jako symbol statusu nie mając zielonego pojęcia jakie ma funkcje. Trudno jest uzasadnić kupno telefonu za 2 koła jak 99% jego funkcjonalności ma taki xiaomi czy meizu za 5 stówek. Uwielbiam też ludzi którzy piszą że dzięki ratom każdy może sobie pozwolić, tak jakby od rat było taniej.
kupiły go jako symbol statusu


@revente: ale ja wlasnie o tym mowie. to jest zenujace: PATRZ MAM GEJFONA, JESTEM LEPSZY. mi sie z mojego dobrze korzysta, jest fajnie schynchronizowany z makiem, jest ladny i w sumie nic wiecej.
od rat wcale nie jest taniej, ale u nas jednak nadal wiekszosc nie moze sobie pozwolic na wydatek 2k tak o, na cos czego odpowiednik moga miec za zlotowke.

@piotr1985gg: raczej beka