Wpis z mikrobloga

#wot
FV4202 (P) kupiłem ten czołgiszcz i zwróce go bo jest wybitnie słaby, za wielki za wolny za miękki działo wali kartofle a ma niby niezła celność wyszła mi nim jedna bitwa gdzie zadałem 2,8kdmg a tak to oscyluje w granicach 1,5k dmg i nie idzie dalej bardzo często losuje go na X gdzie bez golda sie nic nie zrobi czołg nic nie zarabia bo ma pestki drogie, ogólnie nie polecam bo frajdy zero jedyny plus tego czołgu to to ze ładnie wygada i można na nim ale przez mękę szkolić załogę ;p

lubie ten styl grania na drugiej lini mam sta2 i mi sie nim lepiej gra bo jest mniejszy częściej ładuje i jest mobilniejszy

ktoś ma coś na obronę bym to zostawił że pokaże jeszcze pazury?
RedBaron - #wot
FV4202 (P) kupiłem ten czołgiszcz i zwróce go bo jest wybitnie słaby...

źródło: comment_Qkm62oIF7LtyGfaPvYIqNSyMVmkOTVhA.jpg

Pobierz
  • 24
@Knight3000: "Użytkownik ma prawo do odstąpienia od umowy kupna w terminie 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Okres odstąpienia wygasa po upływie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia niniejszej umowy zakupu"

tako w mailu pisza
@RedBaron: Serio to kupiłeś...? Serio...? Wszyscy w domu zdrowi...? Tyle było gadania jakie to gówno a ty i tak wydałeś na to hajs. Cóż, dzięki takim jak ty WG może robić gówno i zarabiać.

po sto kroć wolał bym FV'a niż CDC,


@shox: Polecam wizytę u psychiatry xD

CDC to najlepszy prem MT.


@janek-donosi-1: IMO Mutz jest lepszy, bo HE nie robi z dupy jesieni średniowiecza, a dodatkowo czasem
no każdy widzi to inaczej, zaczynając grac w ta grę uważałem ze ruskie czołgi są celne dopóki nie odkryłem brytyjskich i niemieckich czołgów, różnica celności miedzy centurionem ax a t62a niby na papierze niewielka ale mnie osobiście istna #!$%@? brała i krew zalewała jak to ruskie dziadostwo na 10 wystrzelonych pocisków z 300m+ trafiło tylko 4 gdzie centurion przy najgorszym rng chybi max dwa razy.
@RedBaron: z dupy załogę masz, to i gra się po #!$%@?. Ja spota dostaję dopiero po strzale lub w ogóle. Camo ma niesamowite, odbija w hulldownie mnóstwo, a i 50 pancerza na kadłubie to totalny żart, bo pod tym kątem dinguje ferdki i IS-3.
Gdyby był szybszy, byłby OP.
@Eau-Rouge: Mutz jest znacząco wolniejszy, przyspieszenie i max prędkość CDC pozwala mu robić to czego Mutzem nie zrobisz, a z drugiej strony CDC zrobi to zamo co Mutz (tylko szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Co do HE to wcale tak łatwo nie wchodzą w CDC wczoraj T-34-3 do mnie strzelał i się mocno zdziwił jak mu wylosowało 160 i 130dmg, a mogło 390 z AP.