Wpis z mikrobloga

@mab122: oj ja też. Nigdy nie za ciepło, zawsze woda, łódeczka, wrażenia, energia.
@bike-girl: wystarczy troszeczkę zwiedzić, w zasadzie to o czym piszemy to taka "podstawa" mazur bym rzekła, chociaż ja warszawianka, to za bardzo na ten temat się nie wypowiem. :)
@sehuniasta: nie, nie znam b dobrze Bełdany, Piaski etc ale nie poznałabym że to zdjęcie na Beldanach

poza tym piszecie tak, ze wynika ze zdjęc zamiescilas więcej:

"ostatnio zdjęcie to to chyba z wakacji?"
"zdjęcia mam też i z obecnego momentu"
"październik, bo były jakieś regaty, ale akurat tutaj samotny rejs już po. :) "

Przecież widać, że zdjecie zrobione w pazdzierniku. Ale mam rozumieć ze teraz jednak jestes na mazurach?
@sehuniasta: wkurza mnie trochę jak ludzie gadają, że telefonem nie da się zrobić dobrej foty. Jest mnóstwo osób, które telefonem robią cuda, zarówno w fotografii, jak i obróbce. Jeśli chcesz złapać zajawkę to wejdź na Instagram, obczaj profile typu Grupa Mobilni, Igerspoland albo różnych polskich fotografów. Do edycji polecam od siebie Snapseed i VSCO, nic ponad to nie trzeba. Gdybyś chciała więcej informacji - zapraszam w komentarzach lub na PW :)
@feelbeats: Mój drogi, ale ja nigdzie nie napisałam, że dobre zdjęcie nie wyjdzie z telefonu, co to to nie. Faktem jednak jest, że z moim marnym aparatem LG L90 jest różnie, co do VSCO dobrze znam tą apkę i mam ją w swoich 'zasobach', robi dobre rzeczy ze zdjęciami. :) Sama mam profil na ig, a Twoje propozycje z chęcią przejrzę, zawsze to jakieś wsparcie,inspiracja i coś więcej. :)
@sehuniasta: Ty nie, ale są tacy, którzy przyjmują taki punkt widzenia. Zresztą "niestety posiłkuję się jedynie telefonem" też tak zabrzmiało :P Fajnie, że mogłem jakoś pomóc, w razie czego chętnie pogadam na ten temat :)
@feelbeats: Napisałam tak, bo widziałam wiele nieprzyjemnych komentarzy pod wstawianymi zdjęciami przez kogoś, a tak jak słusznie zauważyłeś ludzie gadają na zdjęcia z telefonów,chciałam się troszkę przed tym uchronić. :)