Wpis z mikrobloga

JAKIE TABLETKI NA GŁOWĘ

potrzebuję tabletek na głowę żeby dawały takie efekty:
-antyprokrastynacja
-możliwość robienia rzeczy jakie chcę i planuję np.praca albo mycie zębów
-brak/zmniejszenie wysiłku psychicznego i fizycznego
-zostanie milionerem (mam plan tylko nie mam sił by wykonać)
-pamiętanie o zadaniach jakie mam wykonać a nie zapominanie
itd

próbowałem już kilku ale wszystkie okazały się oszustwem oświęcimskim. potrzebuję prawdziwych tabletek działających. mam pieniądze. co proponujecie i dlaczego?

nie ma znaczenia czy są lekami czy narkotykami, czy legalne czy nie, czy dostepne w polsce czy nie. MAJĄ DZIAŁAĆ, a ja sobie załatwię choćbym miał na marsa pojechać i włamać się do apteki wojtyły

#nootropy #narkotyki #pytanie #noopept #narkotykizawszespoko #kiciochpyta #zdrowie #medycyna #dopingmozgu #petardy
  • 16
Modafinil


@mynameis60: jest na mojej liście, będę testował wkrótce. ale obawiam się że to oszustwo placebo, coś jak mocna kawa (a kawa to oszustwo).

mircy sobie jaja toczą a tu czlowiek naprawde potrzebuje pomocy.


@paczczczacz: a dlaczego ci debile robią te swoje głupie żarty?

3,4-ctmp


@pavlusiek: wszczykiwałem już etylofenidat, a to podobne chyba. i byłem bardzo niezadowolony więc chyba nie ma sensu tego próbować?
@cpanie_na_banie: mi pomogło w nauce do kilku sesji na uczelni ale trzeba bardzo uważać z dawkami bo są śmiesznie małe wystarczy zjeść odrobinę za dużo i będziesz wystrzelony na 8h, mimo tego w niskich dawkach poprawia skupienie, pamięć i niweluje bezsenność, nie ma działania euforycznego. Jeżeli ktoś potrafi dobrze dawkować na pewno bardzo zwiększa produktywność w pracy i nauce. Jeżeli chodzi o motywację to nad nią musisz pracować sam.
Efekt trochę podobny do kawy, ale sporo silniejszy


@LOLWTF: a jaki efekt jest z kawy? nie zauważyłem efektów

Adderall, Ritalin


@Jake_921: próbowałem zamienniki jednego i drugiego. i #!$%@? efekty, głównie skutki uboczne intensywne

Jeżeli chodzi o motywację to nad nią musisz pracować sam.


@pavlusiek: w jaki sposób? są jakieś tabletki do pracy nad sobą?
@cpanie_na_banie: Nie, ale możesz zastosowac odpowiednią procedurę która ma przygotować Ciebie do zmian. Zaczynając od dłuższego snu (jednorazowego, bez drzemek, kładź się o godzinie maksymalnie 23). Ogranicz tez masturbację, najlepiej zaprzestań (tylko panienki). Obierz cel, bez celu nie ma konkretnego planu na poprawę więc teoretycznie działanie samo dla działania nie jest motywujące. Miałem podobny problem, nie powiem, że go rozwiązałem bo pracuję nad sobą dalej. Stworzyłem kilka interesujących projektów od podstaw