Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek lvl 25 jesteśmy od bardzo długiego czasu razem i mieszkamy tez bardzo długo razem. Ja #java wiadomo 15k miesięcznie. Ona #gownopracaalepraca 2k. Załatwiam jej robotę jako tester manualny, niech dostanie te 8k na miesiąc ale zawsze to spoko praca. No i kręci nosem i w ogóle. Pytam się o co chodzi, nic ciężkiego i skomplikowanego nie będziesz robić. Wymagania to: trochę sql i dwie ręce. No i mówi, że u mnie jest dziwna atmosfera (???). Jak to dziwna?



#logikarozowychpaskow
  • 85
  • Odpowiedz
@dielel_: czyli jednak mam racje, typowe podejście gownoprogramisty w gownoprogramisty w gownofirmie - za wiele sie juz takich naoglądałem w życiu, wybacz wiec zgryźliwość..
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: Szwajcarskie* :D gdzieś wcześniej już pisałem, dobrze znać SQLa, trochę teorii testowania biało/czarno skrzynkowe. Spoko jest znajomość java/.NET + selenium i HTML :D ot luźna praca. Jest taki certyfikat testerski ISTQB, można znaleźć przykładowe pytania z tego certyfikatu, tam jest 90% pytań, które lobią się pojawiać na rozmowach kwalifikacyjnych.
  • Odpowiedz