Wpis z mikrobloga

Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. Bo mam babkę od matmy, jest jaka jest bo ciśnie, ale da się przyzwyczaić, no i bynajmniej nawet największych głąbów nauczy. Jedna laska nie wytrzymała psychicznie i nasłała uwagę na szkole, babka na zwolnieniu lekarskim, mogą ją ze szkoły wywalić, najgorsze jest to że jej mąż jest dyrektorem, uczy fizyki i w ogóle mega w porządku gościu, a ja jestem w 3 klasie, i też nie chciałbym żeby ją wywalali, bo ktoś se nie daje rady, bez niej szkoła już nie będzie taka sama... #inba #szkola #techbaza #tvn #uwaga i wołam #faktytvn może się wypowiedzą @FaktyTVN
maximus481 - Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. B...

źródło: comment_inWKJAsMy8JsJtwHGo494EfR4EebONoc.jpg

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • 3
W ogóle z racji tego że o 20 będzie na żywo, i ludzie którzy są za tą Panią zamierzają w trakcie programu stawić się pod szkołą i coś się będzie działo, może #!$%@? jakiegoś trolla? W końcu będzie na żywo, nie będzie dało się usunąć :D mógłby ktoś mi to nagrać? W sensie uwagę żebym sobie potem mógł obejrzeć? %)
  • Odpowiedz
@vvkurvv_ostry:

Może być patusem, który na lekcji wydziera się, łazi po sali i próbuje założyć kosz na śmieci na głowę nauczyciela.


Miałem takich typków w szkole - część nauczycieli radziła sobie z nimi bez podnoszenia głosu,

dzieciak, który nie odrabia prac domowych, a na zajęciach nie chce włożyć nawet odrobiny wysiłku w opanowanie materiału.


Jak nauczyciel jest dobry niepotrzebne są prace domowe - no i od czego są jedynki?

Tak trudno
  • Odpowiedz
@maximus481: W gimnazjum miałem podobną nauczycielkę, na jej lekcjach każdy bał się narozrabiać, bo potem było się na cenzurowanym. Ale za to uczyła bardzo dobrze. Na koniec gimby dawała nam jakieś rzeczy, których się uczy w liceum. Ale robiła to, byśmy mieli troszkę łatwiej. Podobno ją w tym roku wyrzucili z tej szkoły, szkoda. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Założę się, że ta dziewczyna, co napisała do TVN
  • Odpowiedz
@maximus481: Zamiast trollować lepiej wstaw się za nauczycielką (skoro uważasz, ze akcja jest na wyrost i kompletnie sobie nie zasłużyła, a afera to wynika z tego, że jakaś gówniara jest nieogarnięta). Na pewno przysporzysz tym sobie więcej sympatii (nawet na wykopie), a i sprawisz dobry uczynek. Tak czy siak z chęcią obejrzę dzisiejszą "Uwagę".
  • Odpowiedz
  • 1
@Merytoryczny2: to tez nie jest tak że jest,, niewinna " po prostu ja uważam że branie wszystkiego do siebie, co mówi to idiotyzm i bycie miękką fają, te metody nie są najlepsze, ale dają wyniki, a znaleźć jakiegokolwiek innego nauczyciela - lepszego w sensie o wyniki to ciężko. A żeby znaleźć takiego do którego się chodzi na lekcje chętnie bo się nic nie robi to o kant dupy rozbić, a znaleźć
  • Odpowiedz
@maximus481: miałem podobną w podstawówce wiele lat temu i z biegiem czasu uznaje że bym ją #!$%@?ł jakbym był dyrektorem mimo iż była fama puszczona jak to ona super nie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Było to typowe dziadostwo co poniża itp i ma wielkie wymagania, a fame puściły największe lizusy na spotkaniach, zebraniach itp.
  • Odpowiedz
@maximus481: Zawsze beka z takich podludzi z mentalnością niewolnika, których nauczyciel musi "cisnąć" żeby sobie coś wbili do łbów. To nie jest podstawówka i żaden z was nie musi tam być. Nauczyciel jest po to, żeby uczyć tych, którzy chcą się uczyć. Jak ktoś czegoś nie rozumie, to ma mu to wytłumaczyć, jeśli trzeba, to i 100 razy, aż zrozumie. Ale jeśli ktoś nie chce się uczyć, to niech #!$%@?, a
  • Odpowiedz
@variss: Nie posiadam takiego filmiku, zresztą został on usunięty z sieci bo łamał jakieś prawo. Nie robię tego żeby gonić babkę, tylko pokazać co za imba się dzieje, ja jestem za tą Panią, nie przeciwko. Ale też nie jestem stronniczy, tylko obiektywny na tyle ile się da.
  • Odpowiedz
@maximus481: W licbazie mieliśmy kilka kos. Jeden - typowy przypał. Dopierniczał się do wszystkiego. Pały wstawiał równo. W żaden sposób nie próbował motywować ucznia, a chodzenie na jego zajęcia to była udręka dla psychiki.


Inna kosa - polonistka. Pierwsza reakcja na nią - będzie ciężko. Wcześniej mieliśmy z inną nauczycielką która nas kompletnie nie ogarniała, ale chyba na macierzyńskie poszła i dostaliśmy zmianę i dwa lata z kosą. Nie było tygodnia
  • Odpowiedz