Wpis z mikrobloga

Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. Bo mam babkę od matmy, jest jaka jest bo ciśnie, ale da się przyzwyczaić, no i bynajmniej nawet największych głąbów nauczy. Jedna laska nie wytrzymała psychicznie i nasłała uwagę na szkole, babka na zwolnieniu lekarskim, mogą ją ze szkoły wywalić, najgorsze jest to że jej mąż jest dyrektorem, uczy fizyki i w ogóle mega w porządku gościu, a ja jestem w 3 klasie, i też nie chciałbym żeby ją wywalali, bo ktoś se nie daje rady, bez niej szkoła już nie będzie taka sama... #inba #szkola #techbaza #tvn #uwaga i wołam #faktytvn może się wypowiedzą @FaktyTVN
Pobierz maximus481 - Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. B...
źródło: comment_inWKJAsMy8JsJtwHGo494EfR4EebONoc.jpg
  • 178
@maximus481: szkola to nie uniwersytet. ona ma przede wszystkim wychowywac, integrowac, uczyc spolecznie i rozwiazywac problemy. przynajmniej tak mowi statut. dlatego m.in. nie trzeba miec wielkich kwalifikacji, zeby tam pracowac a wymogiem sa studia pedagogiczne, nie scisle naukowe.
Szkoła to nie wojsko. Co tu się #!$%@?? Ona tam jeszcze uczyła 10 lat po pierwszej interwencji? wtf!? Wywalić ją, dyrektora i człowieka co dał dyrektorowi to stanowisko. Nepotyzm.
Nie podoba mi się zachowanie uczniów co ją bronią. My mamy dobrze więc jest wszystko ok, a że reszta ma przekichane, no trudno. Potem tacy wychodzą do społeczeństwa i ignorują zło które się wokół nich dzieję. Szambo moralne.
@maximus481: obejrzałem ~20 sekund tego programu i nie wiem, co ty masz gościu z głową, że bronisz tej nauczycielki. Ja z matmy byłem orłem, ale jakbym miał taką nauczycielkę, która by w ten sposób krzyczała do innych, nawet nie do mnie, to bym te lekcje znienawidził.

Miałem kilku "ostrych" i kilku "specyficznych" nauczycieli. W zasadzie żadnego z nich nie wspominam dobrze, w najlepszym przypadku prześmiewczo. A należałem do uczniów, którzy z
@sasik520: Znasz sprawę od drugiej strony? Ja znam doskonale, bo miałem z tą Panią do czynienia przez 4 lata i mimo, że jestem leniem i regularnie się nie uczyłem zdałem super podstawę i rozszerzenie. To jak zostało to przedstawione w Uwadzę to manipulacja^2, dużo osób na tym ucierpi, np. na korki do tej Pani ustawiają się takie kolejki, że nie wyrabia czasowo i w cale się nieraz nie jej dziwię, że
@s2ym3k: doskonale to rozumiem, lata temu przestałem oglądać telewizję ze względu na potworne manipulacje i fałszowanie rzeczywistości. Ale to nie zmienia faktu, że dla mnie nawet 5 sekund nagrania z klasy dyskwalifikuje tę panią jako nauczycielkę.

I z góry uprzedzam, nie wybielam uczniów. To jest oczywiste, że są perełki, przeciętniaki, gamonie i kupa bydła, od której gotuje się krew. Ale to jest jej praca, żeby sobie w takich sytuacjach radziła. Jeśli
@maximus481:

dopóki nie słyszałem tych argumentów broniących nauczycielki, uważałem, że cała sytuacja mogła być rozdmuchana. Ale sorry, gdy widzę, jak bronią jej osobniki tak bardzo inteligentne inaczej, to się po prostu nie mogę nie uwierzyć, że całość jest prawdziwa. Pewnie nawet, gdyby materiał zrobiła TRWAM, to po takich argumentach i obrońcach, przeszedłbym na ciemną stronę mocy.

Fakty:
- Przeklina na lekcji
- Wyzywa uczniów
- Krzyczy na zajęciach
- Ma dobre
@zielonka: pijana, jebnięta i niesprawiedliwa kobieta Was uczyła, a Wy nigdzie tego faktu nie zgłaszaliście, znaczy tyle, że w ogóle Wam to nie przeszkadzało, czyli była spoko, bo inaczej nie rozumiem tej głupoty.
Niektórzy uczniowie są debilami - ale nawet w stosunku do tych, którzy przeszkadzają na zajęciach nauczyciel nie powinien zwracać się per "debilu".


@Clear: Może i nie powinien, ale to nie powód by zwalniać nauczycielkę. Jak do głąba nic nie dociera to zamiast marchewki stosuje się kij. Niestety nie można już tego robić dosłownie.

@sasik520:

Ja z matmy byłem orłem, ale jakbym miał taką nauczycielkę, która by w ten sposób krzyczała
@Bethesda_sucks: Od kiedy pamiętam, używanie obraźliwych określeń w stosunku do ludzi zawsze bylo niemile widziane, bez względu na to, czy chodzilo o slowo "debil", "frajer" czy "cygan". Wydaje mi się nawet, ze wcześniejsze pokolenia byly jeszcze bardziej restrykcyjne pod tym kątem.

W dowolnym srodowisku (szkola/praca/dom/cokolwiek) takie zachowanie świadczy wg mnie o prymitywności krzyczącego i nigdy (prawie nigdy?) nie prowadzi do niczego innego, poza agresja. Nawet jesli chwilowo stawia do pionu. W
Nie chce mi się już po prostu odpisywać w tym temacie, napisałem sporo i was jest więcej, więc nie dam rady. Każdy ma prawo sądzić jak chce, tylko nie dajcie się manipulować przez telewizję, i nie wierzcie we wszystko co puszczają
@maximus481: dobra, ale jak nie wierzyć w nagrany głos nauczycielki przeklinającej do ucznia? Nawet może kazali temu uczniowi nic nie umieć żeby dostać zjeby, może specjalnie się nie odzywał, żeby ją sprowokować. Co to zmienia? To zachowanie jest naganne a jeżeli notorycznie się powtarzało to nie ma o czym rozmawiać.

Choćby kształciła noblistów to co najmniej powinna przestać tak się odzywać, gnoić w cywilizowany sposób sobie może.
@maximus481: Wiem co czujesz. Też jestem w trzeciej klasie i cieszę się, że #!$%@? z tej szkoły. Mam w klasie ludzi którzy przez trzy lata zaniżali poziom i spowalniali program, dlatego moja klasa miała zaległości. No i zamiast robić wszystko, wraz z rozszerzeniem, nauczycielka musiała na jednej lekcji robić dwie - jedną dla rozszerzenia i drugą dla tych tłuków. I nic im to nie pomogło, bo i tak nie zdadzą, patafiany.