Wpis z mikrobloga

Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. Bo mam babkę od matmy, jest jaka jest bo ciśnie, ale da się przyzwyczaić, no i bynajmniej nawet największych głąbów nauczy. Jedna laska nie wytrzymała psychicznie i nasłała uwagę na szkole, babka na zwolnieniu lekarskim, mogą ją ze szkoły wywalić, najgorsze jest to że jej mąż jest dyrektorem, uczy fizyki i w ogóle mega w porządku gościu, a ja jestem w 3 klasie, i też nie chciałbym żeby ją wywalali, bo ktoś se nie daje rady, bez niej szkoła już nie będzie taka sama... #inba #szkola #techbaza #tvn #uwaga i wołam #faktytvn może się wypowiedzą @FaktyTVN
Pobierz maximus481 - Ludzie co za inby się odjebuja u mnie w szkole, uwaga tvn przyjechała. B...
źródło: comment_inWKJAsMy8JsJtwHGo494EfR4EebONoc.jpg
  • 178
@maximus481: Miałem w liceum kobitę od geografii, stara panna tuż przed emeryturą. Taki Doktor House w spódnicy. Jechała po wszystkich równo, respekt taki, że jak mucha wleciała do klasy to była głośniejsza od 35 ludzi w środku. Legenda szkoły, rocznik z rocznika straszył nią ale z drugiej strony nikt, kto chciał zdawać na maturze geografię czy iść na jakąś olimpiadę nawet się złym słowem nie zająknął w jej stronę. Zresztą póki
@jaqqu7: @maximus481: @211wacek: @luc_paw: U mnie w technikum był taki nauczyciel od języka polskiego. Ostry niemiłosiernie i też potrafił komuś dowalić. Kiedyś na jednej lekcji wystawił w 20 osobowej klasie 27 jedynek. Ja ogólnie sobie radziłem i kilka osób też, ale byli tacy co nie dawali rady, w tym druga klasa, którą uczył. Potem na kogos najechał i go zgłosili do kuratorium. Wtedy też wszyscy mówili, że taki
@Ciuliczek:

Źli nauczyciele, źli lekarze, źli komornicy. W sumie standard jak na ten gównoprogram. Ale nikt nie wspomni o gównianych uczniach, gównianych pacjentach i gównianych dłuznikach.


Jak "uczeń" może być gówniany? Rolą nauczyciela jest nauczenie dzieciaków materiału, nauczyciel to nie jest wykładowca, jezeli babce nie odpowiada taka ściezka kariery, to nikt jej nie broni zacząć pracowac na kasie w biedrze.
@controller9: zgadzam się, jak najbardziej. Fakt ma dość ostry sposób nauczania, i jest specyficzna, ale nie róbmy z siebie potulnych kotków, takich nauczycieli się właśnie wspomina, a takie ciepłe kluchy bez charakteru zapomina, w życiu nie każdy będzie Cie głaskał i tyle, takie jest moje zdanie, generalnie 50/50 ale z racji tego że ja miękka faja nie jestem, babka mnie nie bije, a to że ktoś Cię wyzwie bo się nie
@ruszka:

Jak "uczeń" może być gówniany?

Może być patusem, który na lekcji wydziera się, łazi po sali i próbuje założyć kosz na śmieci na głowę nauczyciela. Częściej jednak jest to niedbały/leniwy/rozpieszczony (niepotrzebne skreślić) dzieciak, który nie odrabia prac domowych, a na zajęciach nie chce włożyć nawet odrobiny wysiłku w opanowanie materiału. Tak trudno zrozumieć, że zdarzają się bardzo różni uczniowie, czy świadomie próbujesz tu kogoś nęcić jakąś zarzutką?
@maximus481: tez mialem taka historyczke straszna kosza, kazdy sie jej bal, ale duzo wymagala wiec z przymusu trzeba bylo sie uczyc. Tez myslalem ze to jest dobre dla ucznia jak nauczyciel cie traktuje ponizej godnosci czlowieka bo czegos nie umiesz zamiast wytlumaczyc. Jednak wyjechalem z Polski i zauwazylem ze mozna wymagac ale tez traktowac uczniow partnersko i pomagac im.
Nieznam nauczycielki ale jak jest taka jak moja historyczka to pomylila wiek