Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem jak znajomy #przegryw który w wieku 28 lat nigdy nawet się nie spotkał i nie dotknął laski szukał jakiejś rozmowy na messengerze i widziałem wiadomości do kilkudziesięciu loszek typu " Cześć Aniu, co u Ciebie :) " " Aha, spoko to nie będę Ci zawracał głowy " wszystko odczytane i zignorowane. xD Niedawno próbował podrywać laske w barze #!$%@?ąc głupoty i smiejąc się jak debil przy jej chłopaku a laska miała przerażoną i zniesmaczoną minę. xD Twierdzi, że jest wstydliwy i nawet jak zapytam się co to za laska z którą gadał robi debilowaty uśmieszek i chowa morde pod polar Żywca xD Dajcie pomysły jak go upokorzyć xD Ostatnio wrzuciłem mu pudełko po Enemie, roztwór doodbytniczy do plecaka i na imprezie w pubie przypadkowo mu to wypadło i wszyscy w śmiech :D

#bekazpodludzi #tfwnogf #stulejacontent
  • 58
@Pan_Mysz: Znalazłem u babci w domu, wujek używa chyba xD
@TheArt: @Latch: Tak jak mówiłem, on nie chce pomocy i sam naśmiewa sie z ludzi i blokują mu co chwilę facebooka za mowe nienawiści i chodzi na spotkania Korwina. xD Raz na jego urodzinach gadałem z pewna loszką to jak sie rozeszliśmy to zagadał do niej i powiedział żeby ze mną nie gadała bo ja tylko szukam przygód i
@b4rnab4: bo w jego przypadku on sobie doskonale zdaje sprawę z tego, że jest w bardzo złym położeniu i każda próba nawiązania z nim rozmowy jest przez niego odbierana jako atak w jego kierunku, a obrażanie innych to jest swojego rodzaju reakcja obronna, że niby wszystko jest okej i on się niczym nie przejmuje (a na pewno ma z tym ogromny problem) . Poza tym #!$%@? bym miał na jakiekolwiek rozmowy
@Ravciu: W dodatku jest alkusem i musi 10 piw #!$%@?ć przed barem albo gdziekolwiek sie idzie. Niby miał nie pić i sie śpieszylismy się ale ukradkiem wlazł do sklepu bo nie mógł się oprzeć promocji i trzeba czekać aż jaśnie pan wypije swoja dawke alkoholu. Jeszcze specjalnie pije powoli żeby innych #!$%@?ć a później płacze że wygazowane. Raz mu #!$%@?łem jednego browara na ziemie to sie prawie poryczał. xD Ale przynajmniej
@b4rnab4: no i widzisz jaki z Ciebie pasożyt, pijesz za darmo, dupę obrabiasz no i na co Ci to? Chcesz zaplusować u jakiejś mentalnej gimbazy (sam nią będąc ;))?. Jak Tobie stawia alkohol to się nawet nie powinieneś burzyć, że długo pije, bo on Ci to kupił, jakbyś kupił sobie sam to mógłbyś mieć pretensje. Z resztą jakie pretensje? Idzie się gdzieś ze znajomymi, żeby spędzić czas i pogadać nigdzie się