Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem jak znajomy #przegryw który w wieku 28 lat nigdy nawet się nie spotkał i nie dotknął laski szukał jakiejś rozmowy na messengerze i widziałem wiadomości do kilkudziesięciu loszek typu " Cześć Aniu, co u Ciebie :) " " Aha, spoko to nie będę Ci zawracał głowy " wszystko odczytane i zignorowane. xD Niedawno próbował podrywać laske w barze #!$%@?ąc głupoty i smiejąc się jak debil przy jej chłopaku a laska miała przerażoną i zniesmaczoną minę. xD Twierdzi, że jest wstydliwy i nawet jak zapytam się co to za laska z którą gadał robi debilowaty uśmieszek i chowa morde pod polar Żywca xD Dajcie pomysły jak go upokorzyć xD Ostatnio wrzuciłem mu pudełko po Enemie, roztwór doodbytniczy do plecaka i na imprezie w pubie przypadkowo mu to wypadło i wszyscy w śmiech :D

#bekazpodludzi #tfwnogf #stulejacontent
  • 58
  • Odpowiedz
@b4rnab4:

28 lat

A ty masz ile? 13? Nie mogę uwierzyć że ludzie pod trzydziestką gnębią się jak w gimbazie. Jeszcze #!$%@? śmiech do rozpuku bo pudełko po lewatywie o boże jak śmiesznie. WIESZ CO ZRUB MATI NASTĘPNYM RAZEM TAKOM GUME MU DAJ ŻE NIBY DO RZUCIA A TAK NA PRAWDĘ TAM JEST SPRENRZYNKA I BLASZKA TAKA I GO UKUJE W PALEC O JA NIE MOGE NA SAMO MYŚL XDDDDD

#!$%@?
  • Odpowiedz
@b4rnab4:
Kontynuowanie znajomości z debilami i przegrywami, tak samo zresztą jak pisanie baitów w internecie, nie świadczy najlepiej o wartości człowieka. I tego, jak ceni swój własny czas. Jaką wartość mu nadaje. Delikatnie mówiąc.
  • Odpowiedz