Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem jak znajomy #przegryw który w wieku 28 lat nigdy nawet się nie spotkał i nie dotknął laski szukał jakiejś rozmowy na messengerze i widziałem wiadomości do kilkudziesięciu loszek typu " Cześć Aniu, co u Ciebie :) " " Aha, spoko to nie będę Ci zawracał głowy " wszystko odczytane i zignorowane. xD Niedawno próbował podrywać laske w barze #!$%@?ąc głupoty i smiejąc się jak debil przy jej chłopaku a laska miała przerażoną i zniesmaczoną minę. xD Twierdzi, że jest wstydliwy i nawet jak zapytam się co to za laska z którą gadał robi debilowaty uśmieszek i chowa morde pod polar Żywca xD Dajcie pomysły jak go upokorzyć xD Ostatnio wrzuciłem mu pudełko po Enemie, roztwór doodbytniczy do plecaka i na imprezie w pubie przypadkowo mu to wypadło i wszyscy w śmiech :D

#bekazpodludzi #tfwnogf #stulejacontent
  • 58
  • Odpowiedz
@Ravciu: Nie mam znajomych, #!$%@? mam. Wychodze z nudów żeby się pośmiać z kogoś i namalować #!$%@? na papierze toaletowym w pubie. xD On chleje przy każdej okazji, nie można iść normalnie z punktu A do B bo musi na droge kupić i zamiast iść 20 min idzie sie 2 godziny :D
  • Odpowiedz
@Warszawiak_01: Bo ja mam takie problemy od dziecka i dlatego nie moge znaleźć dziewczyny do związku tylko jednorazowe popierdółki z tinderów. Tak sobie to wkręciłem, że lubię się wyróżniać tym i nie jestem jak inni normalni ludzie :D
  • Odpowiedz