Wpis z mikrobloga

Trening zrobiony to i czas na szamke. Omlet: 1 jajo, 3 bialka, cebula smażona z pieczarkami, suszone pomidory, mozzarella, szynka szwardzwaldzka, ketchup, sól, pieprz, oregano, bazylia + grillowana grahamka. Dodaję tag pod, którym będę wrzucał jedzenie #jedzeniemistrzow . W przyszłości jak będzie chwila to będę wrzucał z gramaturą i mikrosy. Łącznie ok. 489 kcal.


#gotujzwykopem #dieta
źródło: comment_jIYppzL90APhzrspEOYk4whHngQgIly6.jpg
  • 7
@Wyder89: dlaczego nie uzywasz calych jaj tylko bialek? Ze wzgledu na tluszcz / cholesterol?

Zostalo udowodnione, ze mozna jesc cale jajka

Poziom choliny w żółtku to ok. 200-300 mg, a poziom cholesterolu ok. 200 mg. Gdy podstawimy te wartości do opisanego wcześniej równania, jasno wynika, że proporcje cholesterolu do choliny i kwasów polienowych są w jajku niemalże idealne. Jest to dowód na to, że cholesterol zawarty w żółtku jaja nie powinien
@square: Pieczywo graham akceptowalne. Poza tym wiem, że rozwiązanie o, którym piszesz jest zdecydowanie lepsze...aleeeeee zwyczajnie z powodów smakowych wolę dorzucić pieczywo (rezygnację z żółtka przeżyję) dzięki czemu przyjemne z pożytecznym. Nie chcę się katować dietą, która będzie mnie zajeżdżać i będę sobie odmawiał zbyt wiele.