Wpis z mikrobloga

TLDR:


Mireczki to co się dzisiaj #!$%@?ło tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że większość Anglików to idioci i ludzie niepełnosprytni.
To że jestem rasistą już wiadomo od dawna


Co się stao? Po kolei:
Wylicytowałem takie cudo ciulowa sofa z #!$%@?
Nic specjalnego. Jak siedzisz to w dupie czujesz deski. Położyć się nijak bo twardo i zresztą długość tego cuda to 180cm.
Czasami w zestawie są poduszeczki zależnie od dystrybutora i pingpongów z produkcji.
Mimo wszystko ludzie to kupują na potęgę ode mnie po 110-130 funtów zależnie od stanu.
Umówiłem się do gościa na odbiór. Wracając z Manchesteru na wpół zapakowanym vanem z powodu dwóch nieudanych odbiorów dzwonię do gościa od sofy - Peter. Jak się później okazało - Anglik, biały, dobrze zbudowany jak ja.
Odbiór ustalony 5.15pm
Poszedłem po odbiór sam bo przecież lekkie chińskie meble to nie będę ojca gonił - niech sobie posiedzi w aucie.

Co zastaję u Petera?

A no sofę, tą co na zdjęciu na aukcji ale bez nóżek. Wszystkie mają nóżki i nie ma, że boli. MUSZĄ BYĆ
Peter mówi, że nigdy nie miał xD
Czaicie? Siedział na tym gównie prawie na ziemi. Nie ma się co dziwić, że sprzedawał prawie nową sofę.
Ja lekko #!$%@? podnoszę ją i pokazuję mu miejsca do wkręcenia nóżek.
Peter potwierdza, że nie ma nóżek i oczywiście padło sztandarowe hasełko
- Jak nie chcesz to nie ma problemu. Wystawię jeszcze raz.
#!$%@? go obchodzi, że ja tracę czas i paliwo. Nigdy nikt mi za paliwo nie zwrócił mimo ewidentnych błędów ze strony sprzedających. #yolo

- dobra Peter nie robimy problemów. Opuść dyszkę i biorę a Ty masz z głowy
- dobra Damian, bierz. (wiedział, że sofa jest do kitu bo jak można #!$%@? na ziemi prawie siedzieć mając fajną sofkę)

Zapłaciłem mu ale zanim zabrałem sofę lekko mnie olśniło.
(O nóżki się nie martwiłem ponieważ pasują nóżki z sofy IKEA KLIPPAN a mam spory zapas tych sof jak i nóżek.)

Wracając do żarzącej się lampki w mojej głowie.
Sofy te mają kieszonkę pod spodem. Otwieram ją przy nim. O niespodzianka!

PODUSZECZKI WE FOLII

Peter oczy zdziwione.
- Nice cushions
- Yeah Peter

Miałem już takie nowe sofy więc wiem co było głębiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyciągam przy nim kartonik z nóżkami xD Nówki we folii i kartoniku

Peter'owi oczy #!$%@?ły z orbity.
Jedyne co wydukał to zapytał gdzie mam auto i że mi pomoże to zanieść.

- Don't worry Peter, I'll do it. I'm from Poland. (òóˇ)

Z bananem na twarzy szedłem do vana przez parenaście metrów.


#uk #dobrydeal
  • 7
@Bohun_Zygmund: Kupuję gówno od Pitra bo handluję tym gównem. Oni nawet rowera nie potrafią wnieść po schodach. Część Anglików to takie #!$%@? umysłowe, że głowa mała.

Dzisiaj gościu kupował rower ode mnie i się pytał który będzie najszybszy ʕʔ
Pokazałem mu najdroższy, zachwaliłem przerzutki i wziął go ( )