Wpis z mikrobloga

W końcu udało mi się odebrać paczkę i mam chwilę by się pochwalić. Skill w pakowaniu paczek porównywalny do mojego, czyli zasada wincyj taśmy zawsze spoko xD Dobrze, że za tego cenzodudę Cię do sztumu nie wsadzili. Paczka była pooklejana śmiesznymi obrazkami. Jak znajdę sensowne fotki, to wrzucę w komentarzach.
A co w środku? Zacznijmy od gazet, którymi paczka była wypełniona. Bardzo ciekawa lektura, a współlokator już zaczął rozwiązywać krzyżówki :D Potem ramka do zdjęć DIY z kawałków deskorolki. Szanuję, bo sam bym sobie palce prędzej poucinał, niż sklecił coś takiego. Dalej książka - Futu.Re. Wow, będę czytał. Jak na Śląsk przystało, dostałem trochę lokalnego przysmaku- węgla xD Ja się staram cukier ograniczać, a tu jeszcze czekolada. Szkloki bardzo spoko, w poprzedniej edycji wykopoczty też je dostałem :D
Szkoda, że osoba dla której robiłeś paczkę się nie wywiązała, ale cieszę się że paczka trafiła do mnie.
aaa zapomniałem zawołać XD @Stopa_Stefana dzięki!
#wykopaczka #wykopoczta
binerek - W końcu udało mi się odebrać paczkę i mam chwilę by się pochwalić. Skill w ...

źródło: comment_CU5H5t8I7UCvlk6JQuQnWNtYCN2L5pgn.jpg

Pobierz
  • 2