Wpis z mikrobloga

#rower #chwalesie #podsumowanieroku #rowerowywynik
Zapewne większość ludzi tutaj będzie miała to w dupie po prostu i choć ogólnie nie lubię się zbytnio chwalić to to jest akurat wyjątkowy moment dla mnie
Właśnie mija rok od kiedy zacząłem rejestrować swoje podróże na rowerze tak właśnie żeby móc kiedyś podsumować sobie ile to przejeżdżam w ciągu roku na przykład
Otóż zdarzyło mi się jeździć w każdą pogodę od sierpniowych skwarów przy temperaturze ok 35 stopni w cieniu przez jesienne ulewy deszczu i gradu, wietrzne dni kiedy wręcz stawało się w miejscu jadąc z górki, styczniowe mrozy kiedy to było najzimniej -18 stopni kiedy to o 5 rano wyjeżdżałem do pracy aż do dzisiaj kiedy to znowu jest wszędzie zielono
Nie robiłem jakichś znacznych odcinków najwiecej przejechałem chyba 70km oprócz tego dojazdy do pracy i z powrotem i droga do domu tyle że dla mnie 'sezon' trwa cały rok, wyszło tego ponad 4,5tys km i szczerze mówiąc jestem zajebiście dumny z siebie że udało mi się i mojemu organizmowi wytrwać cały rok
Prawdę mówiąc zamierzam jeździć jeszcze więcej bo daje mi to dużą frajdę nawet nie dlatego żeby osiągnąć jakiś super wynik miec zajebiste tempo itd tylko po prostu żeby jeździć bo lubię
Dużo podczas takiego jeżdżenia można zobaczyć dużo więcej niż podczas jazdy samochodem i ogólnie polecam jazdę na rowerze chociażby dla zdrowia
Tak na marginesie jeżdżąc cały rok tylko raz złapała mnie grypa na tydzień lezałem w łózku i to nawet nie przez rower oprócz tego nie przypominam sobie żebym chodził jakoś mocno zakatarzony czy coś w tym stylu
No to by było na tyle tych moich wypocin za rok wstawiam kolejne podsumowanie dzięki za przeczytanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
mateoelo - #rower #chwalesie #podsumowanieroku #rowerowywynik 
Zapewne większość lud...

źródło: comment_z0ir4tTm2R0jYIwezTXS5tsD3U02xuGf.jpg

Pobierz
  • 11