Wpis z mikrobloga

mirki, #!$%@?...
z przykrością muszę was powiadomić że wczorajszej nocy nagle odszedł od nas @xsiekierax . arek miał niecałe 24 lata i kawał życia przed sobą, niestety podstępnie pokonał go rak. wczoraj wieczorem trafił do szpitala, o 5 rano już nie żył. nie udało mi się nawet go odwiedzić.
ŻYCIE TY #!$%@? #!$%@?
#feels #gorzkiezale
  • 48
  • Odpowiedz
Co za festiwal #!$%@?, człowiek nie żyje. Trudno. Ale żeby tu wklejać znicze z nawiasów i #!$%@? memy z wałęsą to naprawdę żenada. Dobrze, że nie mam w realnym świecie znajomych z mirko. A jakbym kiedyś miał, to nie bym nie chciał żeby z mojej śmierci robili #!$%@? żenujące widowisko na mirkoblogu. Ja #!$%@?ę.
@kissmybattery:
  • Odpowiedz
  • 0
@ryhu: festiwal #!$%@? by był, jakby ktoś mi zarzucał bait i kazał udowodnić. moim zdaniem mirki zachowali się zajebiście. a jeśli tobie się to nie podoba, wystarczy wcisnąć przycisk 'wstecz' w przeglądarce lub wrzucić mnie na czarnolisto.
  • Odpowiedz
@kissmybattery: Albo mogę napisać, że mi się nie podoba bo mi wolno i taką mam ochotę. Chyba, że jesteś z tych co piszą coś tylko po to, żeby zdobyć poklask, a treści inne niż pochlebne usuwają - to wtedy sobie usuń.

wrzucić mnie na czarnolisto.

czarnolistowanie kogoś dlatego, że nie zgadzam się z nim w jednej, pojedynczej kwestii, uważam za debilizm. Rezerwuję sobie czarną na tych, z którymi permanentnie nie mogę
  • Odpowiedz