Wpis z mikrobloga

Siemka. Skończyłem masę i teraz czas na pierwszą redukcję z głową.
O mnie: 86/189; trening przerobione SL pod siebie; trening co drugi dzień; brak cardio
Dieta: tłuszczówka na 3800/4000kcal, do tego IF 8/16; waga mi się trzymała w graniacach 3300-3500 na tłuszczówce.
Cel: Lepszy zarys mięśnia, widoczny abs -> celuje gdzieś w 10kg mniej i pózniej, wiadomo, znowu masa.

I teraz pytanie do Was. Zawężiłem do 2 opcji. Albo tne do 2800/3000 kcal i sobie redukuje, co pewnie zajmie w wuja czasu.
Drugą opcją, która mi się bardziej podoba jest #vlcd . Poczytałem Wasze wpisy i z tego co widziałęm 10kg mniej można zrobić w 3/4 tygodnie, co bardzo by mi pasowało, bo po co marnować czas.
1. Jak tam dokładnie się układają kcal; 900-1100-1300, przy progresie co tydzień?
2. macro: 50g węgli, 50g tłuszczy i reszta białeczko?
3. Więkzość z Was robi to na zasadzie IF 1/23 czy rozbijacie posiłki?
4. Nie będzie przypału, jak teraz z dnia na dzień zetne z 4k na niecały 1k kcal? I póżniej jak zbiję wagę, to w drugę strone?
#silownia #mirkokoksy #dieta
  • 21
  • Odpowiedz
4. Nie będzie przypału, jak teraz z dnia na dzień zetne z 4k na niecały 1k kcal? I póżniej jak zbiję wagę, to w drugę strone?


@AsterXks: Ogólnie pewnie nie, ale od tego się jojo bierze. Jak zamierzasz dalej ćwiczyć i sobie takie cykle robić to pewnie nic się nie stanie. Dla samego chudnięcia trzeba raczej stopniowo.
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: Ale o to właśnie chodzi. Jak ktoś kto jest gruby nagle uznaje, że czas schudnąć i z #!$%@? sobie obcina żarcie to minimum, a potem w ramach nagrody po osiągnięciu wagi zaczyna "troszkę" podjadać to mamy piękne jojo. Dużo mniejsza szansa jest jakby stopniowo ograniczał nadmiar jedzenia i płynnie, powoli przeszedł w lekki minus a potem sobie oscylował, trochę za dużo, trochę za mało w cyklach co kilka dni. Tylko
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: latwiej utrzymac redukcje na 2k niz 1200kcal. Na vlcd masz ile 3 treningi? Jak ktos lubi #!$%@? po 5/6 razy to musi juz kcal podbic bo sie zajedzie. Wyjscie z redukcji na wyzszych kcal jest prostsze.
Na moim przykladzie. Trening 5/6 w tyg redukcja na 2k. Na 1200kcal bym umarl przy tej aktywnosci. A nie wyobrazam sobie cwiczyc 3x w tyg.
Masz duzo racji ale swoich pomyslow nie #!$%@? kazdemu
  • Odpowiedz
@pussi_magnet: no to jestem w elicie, trening robie co drugi dzień i mi styka, i w #!$%@? latwo utrzymac redu na 1200, totalna sielanka i czysta przyjemnosc, glodu brak, apetytu tez nie ma bo w glowce poukladane, polecam taki styl zycia,

nie widze sensu cwiczyc 5/6x w tygodniu, jak mozna nie byc nachalnym i robic se trening co drugi dzien i efekty tez beda super
  • Odpowiedz
@AsterXks: nie ma za bardzo roznicy w czestotliwosci posilkow. Czasem #!$%@? regularnie, czasem lece 8h na sniadaniu (4jajka tylko) i tluszcz leci/nic zlego sie nie dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaz pewnie na vlcd lepiej #!$%@? raz pozadnie a nie co pare godzin afrykanskie porcje zarcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz